• DOPRAVA ZADARMO na všetky objednávky

Smart Tea

Jesenné sychravé obdobie už dorazilo. Dážď, skoré stmievanie, studený vietor a chlad nás zaháňajú pod deku, ideálne so šálkou teplého nápoja. Ak patríte medzi milovníkov čaju a radi si doprajete relax v pohodlí domova, spestrite si svoje chvíle so Smart Tea – instantným porciovaným čajom českej výroby s unikátnym zložením a iba prírodnými arómami.

Smart Tea obsahuje zmes bylinných extraktov:

Ibištek má pozitívne účinky na kardiovaskulárny systém. Pomáha pri detoxikácii, chorobách horných dýchacích ciest, zápche, ale aj nespavosti. Je protizápalový, antibakteriálny, uvoľňuje stres a napätie.

Echinacea purpurea čiže echinacea purpurová, posilňuje obranyschopnosť a čistí krv. Všeobecne sa využíva pri zápaloch, kožných chorobách, chrípke a prechladnutí.

Šípkymajú močopudné účinky, pomáhajú pri chorobách žlčníka, horúčke, hnačke, kašli a prechladnutí. Sú tiež protizápalové a čistia krv.

Zelený čaj obsahuje veľa antioxidantov, ktoré zbavujú telo škodlivých voľných radikálov. Znižuje vysoký krvný tlak a cholesterol, pomáha pri chudnutí, pretože stimuluje činnosť metabolizmu a podporuje štiepenie tukov. Obsahuje tiež kofeín, vďaka čomu nám dodá energiu a navodí dobrú náladu. Zelený čaj je tiež plný minerálnych látok, aminokyselín, vitamínov a trieslovín, ktoré majú pozitívny vplyv na vlasy, zuby, pleť, ale aj imunitu.

Jeho sladká chuť je vďaka použitiu maltodextrínu a stévie – prírodných sladidiel, ktoré nezanechávajú nepríjemnú pachuť umelých sladidiel. Smart Tea je tiež obohatený chrómom – látkou, ktorá pomáha udržať hladinu cukru v krvi, vďaka čomu pomáha znižovať chute na sladké.

Smart Tea - chudnutie It’s my lifeSúčasťou čaju je aj nemenej dôležitá rozpustná vláknina inulín. Táto vláknina v našich črevách funguje ako prebiotikum, tým podporuje správnu funkciu čriev a správne zloženie črevného mikrobiomu. Vďaka tomu je posilnená naša imunita, lepšie sa bránime zápalom, infekciám a rozvoju ďalších ochorení. Podporené je aj vstrebávanie minerálnych látok a, naopak, sa znižuje reabsorpcia cholesterolu.

Vitamín B6, čiže pyridoxín, obsiahnutý v čaji, podporuje imunitný systém, ale aj metabolické a chemické reakcie v bunkách. Pozitívne pôsobí na nervovú sústavu a zlepšuje kvalitu kože.

Smart Tea je navyše zdrojom L-karnitínu – aminokyseliny, ktorá sa podieľa na spaľovaní tukov, pretože zlepšuje transport mastných kyselín – tukov do mitochondrií. Zlepšuje aj činnosť mozgu a srdca. Potreba tejto aminokyseliny sa zvyšuje pri diétach, únave, fyzickej aktivite či vo vyššom veku, preto by sme nemali zabúdať na jej vyšší príjem.

Smart Tea je už pripravený v porciovaných trojgramových vrecúškach, preto je jeho príprava veľmi rýchla. Vďaka svojmu zloženiu je vhodné ho zaradiť už od 1. kroku diéty It’s my life!, keď je výborným pomocníkom práve v čase, keď máme chuť na niečo sladké. Navyše však celkovo podporuje chudnutie, spaľovanie tukov, zlepšuje náladu a dodáva energiu, vďaka čomu sa stane dobrým a verným pomocníkom počas diéty.

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Bielkovinová diéta pomôže schudnúť nadbytočné kilogramy rýchlo a bez hladovania.
Na e-shope môžete nakúpiť diétne balíčky, proteínové jedlo a doplnky k chudnutiu.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2020 It's my life!. Všetky práva vyhradené. Webové stránky: IT Monkey s.r.o.