• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Cool Blog Brno – recenzia It’s my life!

https://www.coolbrnoblog.cz/recenze-its-my-life/

„Na vlastnej koži“ som vyskúšala unikátny diétny program It’s my life!. Mnohí z vás – kto ma teda poznáte – sa možno pozastavíte nad tým, prečo ja testujem „nejaké diéty“. Dôvod je prostý – aj ja mám na svojej postave nedostatky, ktoré sa možno dajú zamaskovať, avšak viem o nich.:) A rozhodla som sa s tým konečne tiež niečo urobiť…

Viete, som mamička dvoch detí. Bola som dvakrát tehotná a práve tehotenstvo v mojom živote znamenalo dvakrát úplne šialené výkyvy váhy. V prípade prvého tehotenstva som pribrala neuveriteľných 38 kg, pri druhom potom už „iba“ 28 kg… Skrátka hrôza! Síce podarilo sa mi to pomerne ľahko schudnúť, avšak na svoju pôvodnú váhu pred tehotenstvom som sa už nevrátila.

Žijem pomerne aktívnym štýlom života – a k tomu jem veľmi zdravo. Veľa sa hýbem, nejem sladkosti, naopak, jem veľa zeleniny, ovocia, športujem, nefajčím… Zo svojho uhla pohľadu by som povedala, že robím pre svoje zdravie celkom dosť. Ale rovnako ako asi každá ženská so svojou postavou zase tak úplne spokojná nie som.

Sú partie, ktoré by som chcela mať štíhlejšie – konkrétne brucho, stehná… Práve tu tie tehotenstvá napáchali najväčšie škody. Rozhodne sa neprikláňam k nejakému drastickému chudnutiu a radikálnym diétam, ale také dva kilogramy dole by som brala.:)

Moja kamarátka mi nedávno povedala o revolučnom diétnom programe It’s my life!, ktorý ona sama ponúka a tiež ho vyskúšala. Vysvetlila mi, ako všetko funguje, a ponúkla mi, nech to sama otestujem na týždeň, keď by som tie dva kilogramy naozaj mohla zhodiť. A pretože rada testujem a skúšam nové veci, súhlasila som.

Mám pre vás recenziu, ako to celé prebiehalo, o čom It’s my life! vlastne je a hlavne ako som sa pri tejto diéte cítila a aký mala efekt.

Photo 24.07.16 8 57 51

Čo je It’s my life!?

Diétny program It’s my life! je šesťfázový týždenný cyklus, ktorého hlavným cieľom je znížiť váhu redukciou tukov pri zachovaní svalov, a to dlhodobo a bez jojo efektu. Na konci programu by ste mali byť pripravený prejsť plynule na bežnú zdravú a vyváženú stravu tak, aby ste dosiahnutý výsledok udržali už navždy.

Dôležitou informáciou je, že značka garantuje, že ak sa budete riadiť odporúčaním výživového poradcu, s ktorým celý program absolvujete, zaručene schudnete. Individuálny plán vám teda na mieru pripraví certifikovaný výživový poradca.

Vynikajúce sú aj výsledky klientov – môžete sami posúdiť podľa fotografií:

eliska

andrea

alex

Jak to celé funguje?

V dietním plánu nabízí značka řadu proteinových pokrmů a doplňků stravy, které splňují ty nejpřísnější normy a obsahují všechny potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky. A co je nejlepší – chutnají jako opravdové jídlo! Většinu produktů mohou užívat i klienti s potravinovou alergií na lepek, sóju a laktózu. Z naší široké nabídky si vyberou i příznivci veganství.

Hubnutí funguje na bázi ketózy – tedy procesu, kdy organismus začne využívat uložených tuků k přeměně energie.

MOJA RECENZIA:

V Brne nájdete pobočku It’s my life! v OC OMEGA – kde vás milá diétna poradkyňa zoznámi s celým princípom diéty. Zmerajú vás aj pomocou prístroja InBody, aby sa zoznámili s vaším aktuálnym zdravotným stavom. Ďalej vám určia diétny plán, čiže dĺžku diéty a počet náhrad jedál.

V mojom prípade – a požiadavky na tie dva zhodené kilogramy sme sa dohovorili, že diétu otestujem na týždeň. Diétna poradkyňa mi pripravila jedlá – s tým, že jedno jedlo denne budem mať „bežné“ – teda bielkoviny (mäso, ryby, syr) a zeleninu. Nepotrebujem chudnúť veľa a práve táto kombinácia sa zdala ako ideálna.

Na deň som teda dostala raňajky – kašu, ďalej desiatu, ktorú si možno rozdeliť na dve dávky, a obed/večeru. Jedlá sú vo vreckách – ide o kaše, koktaily, polievky, cestoviny, omelety… Je naozaj z čoho vyberať a vy si všetko môžete nakombinovať podľa chuti.

Photo 25.07.16 12 36 15

Photo 25.07.16 12 37 51

Navyše dostanete veľa ďalších produktov, ktoré je počas tejto diéty vhodné užívať – ​​tráviace enzýmy, ananásový nápoj na podporu trávenia, kolagén pre peknú a pružnú pleť…

Photo 25.07.16 12 36 10 (1)

Diétu som začala držať raňajkami – pripravila som si kašu. Musím povedať, že kaša je vynikajúca – zasýti a je sladká (sladená stéviou a sukralózou). Rozhodne nemáte pocit, že jete „nejakú náhradu“. Vzhľadom na to, že mám intoleranciu laktózy, som dostala kaše práve bez laktózy – čokoládovú a kapučíno.

Photo 25.07.16 7 50 37

Photo 25.07.16 7 53 09

Photo 24.07.16 9 04 12

Nie som zvyknutá jesť raňajky. Kaša ma bez problémov zasýtila až do cca pol dvanástej, keď som zvyknutá obedovať. Podľa odporúčania som si dala bežný obed – avšak bez sacharidov, ideálne teda mäso a zeleninu. Pozor – pri výbere zeleniny je dôležité dbať na to, aby bola iba „zelená“.  Tá je bez sacharidov alebo len s malým množstvom. Odporúčané sú napr. uhorka, kaleráb, brokolica…

Na olovrant som si dala koktail alebo opäť kašu. Úprimne, koktail mi príliš nechutil. Ja všeobecne nápoje typu kokteil veľmi nemusím. Preto som radšej zvolila na olovrant opäť kašu. Kalorické hodnoty jedál sú vcelku rovnaké, môžete teda kombinovať podľa vlastnej chuti a uváženia.

Photo 24.07.16 16 02 30

Na večeru je tiež fajn výber – polievka, cestoviny, prípadne si môžete urobiť omeletu. Všetky jedlá chutia dobre – naozaj nemáte pocit, že jete nejaké náhrady.

Photo 24.07.16 18 42 22

Photo 25.07.16 11 44 03

Čo ma veľmi potešilo počas diétneho plánu, ak ho dodržujete, ako máte, naozaj necítite hlad. Aspoň mne tieto jedlá stačili. Navyše, keď som mala chuť, mohla som si dať plátok nízkotučného syra, šunky, zelenú zeleninu… Takže som rozhodne nijako netrpela. Ak by však veľký hlad dostavil, dostanete zeleninový vývar, ktorý si môžete ľubovoľne pripraviť.

Photo 25.07.16 12 39 30

Ja som si veľmi obľúbila ananásový nápoj na podporu trávenia aj pre jeho sladkú chuť. Pomáha spaľovať tuky, pretože obsahuje bromelaín a inulín – enzýmy, ktoré tomu pomáhajú.

Photo 25.07.16 12 36 26

Druhý deň diéty som pociťovala miernu únavu a pobolievala ma hlava – telo sa dostávalo do ketózy. Ďalšie dni už bolo všetko v poriadku.

Po týždni som diétu začala ukončovať ​​a prechádzala som postupne späť k normálnej strave. Práve pozvoľný prechod je veľmi dôležitý, aby nedošlo k obávanému jojo efektu. Na pár dní najskôr vypustíte náhrady desiatych a olovrantov – z diétneho plánu som tak jedla už len raňajky a večere. Za ďalších pár dní vypustíte večere a z diétneho plánu jete už len raňajky – opäť niekoľko dní.

A ako diétu hodnotím, aký mala efekt a účinok? Naozaj sa mi podarilo schudnúť – práve tie dva kilogramy, ktorá som potrebovala, čo mi urobilo obrovskú radosť. Teraz len pevne dúfam, že si tento váhový úbytok na stálo udržím.

Ak aj vy túžite urobiť niečo so svojou váhou – túto diétu môžem odporučiť. Mňa nesklamala.

V Brne nájdete pobočku It’s my life! na nám. Svobody v OC OMEGA na druhom poschodí.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2023 It's my life!. Všetky práva vyhradené.