• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Chcel som byť dobrým otcom pre svoju dcéru

Vážil som takmer 120 kg, čo už pre mňa znamenalo vysoký tlak, bolesti chrbta, zlý spánok a pod. V apríli sa nám mala hlavne narodiť dcéra a nechcel som, aby som bol otec, ktorý sa s ňou nezvládne hrať bez toho, aby sa po 5 minútach zadýchal. Môj hlavný problém bol v tom, že som jedol málo a nepravidelne. Po raňajkách mi bolo zle a najväčšie jedlo za celý deň bola večera, po ktorej som si ešte dal lupienky pri sledovaní televízie. Musel som zmeniť svoj životný štýl.

Po dlhom premýšľaní som sa rozhodol pre zásadnú zmenu vo svojom živote

Preto som navštívil pobočku spoločnosti It’s my life! v Pardubiciach, kde mi milá pani Irena všetko vysvetlila. Po zvážení na špeciálnom prístroji mi ukázala presné hodnoty, ktoré bude potrebné zhodiť. Pôvodný cieľ som si nastavil na váhu pod 100 kg. Začiatok pre mňa nebol ľahký, pretože som bol zvyknutý jesť denne sladkosti a piť energy drinky, takže som si myslel, že to po týždni vzdám.

Po prvej kontrole sa mi zdvihla nálada, keď som videl, že aj napriek počiatočnému trápeniu mám dobré výsledky. Po pár týždňoch som mohol pridať zeleninu a konečne zažiť zase pocit, že sa do niečoho zahryznem. Všetko som dodržiaval tak, ako som dostal predpísané, a výsledky sa rýchlo dostavili. Postupne som pridával normálnu stravu a váha išla stále krásne dole.

Nakoniec som sa dostal na váhu 87 kg, čo je z môjho pôvodného cieľa ešte oveľa viac, než som chcel. Veľa ľudí mi hovorí, že to sú vyhodené peniaze a že to hneď naberiem späť, ale už len to ma motivuje všetkým ukázať, že to tak nie je. Je to naozaj efektívna diéta bez jojo efektu.* Jem 5x denne v podstate všetky jedlá, pravidelne si strážim váhu a raz mesačne chodím na váženie do It’s my life! a všetko sa drží na rovnakých hodnotách. Po každej diéte je možné pribrať späť, ak človek nemá pevnú vôľu.

Chcel by som poďakovať pani Irene a It’s my life! za to, že mi pomohli zmeniť môj životný štýl a odporučili čo jesť, keď chcem schudnúť. A všetkým, ktorí majú problém s váhou odporúčam, nech to skúsia. Všetko je to len v našej hlave!

 

Radkov výsledok je úžasný

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca.

S diétnym programom It’s my life! sa zmeníte tak, že vás vaše okolie nepozná. Začnite už dnes.

Chcel som byť dobrým otcom pre svoju dcéru

 

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2024 It's my life!. Všetky práva vyhradené.