• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Za 3 mesiace som schudla na váhu 71 kg

Som, bohužiaľ, večný bojovník s váhou a celý život sa snažím s ňou pracovať – ​​skôr než diétami zmenou životosprávy. Vždy to ako-tak fungovalo, až do pôrodu mojej dcéry. Vážila som vždy mierne nad 70 kg, rodiť som išla s 96 kg a dúfala, že sa po pôrode nejako dám dokopy a na váhe zapracujem.

Prečo som sa rozhodla chudnúť s diétou It’s my life!?

Všetko však (ako väčšinou s deťmi) bolo inak a vďaka veľmi náročnému pôrodu cisárskym rezom a zdravotným komplikáciám po pôrode som cvičiť nemohla a navyše som vďaka stresu stále priberala. Keď malá mala 9 mesiacov, vážila som rovnako ako pri pôrode, a keďže som prestávala dojčiť, vedela som, že musím niečo zásadné zmeniť.

Vtedy som sa pod vedením mojej známej rozhodla skúsiť diétu It’s my life!. Za 3 mesiace som sa dostala na 71 kg a predovšetkým sa mi vrátila energia, telo si ohromne vydýchlo, že už nemusí ťahať tie kilogramy navyše. It’s my life! mi však najviac pomohlo psychicky. Niekedy sa totiž človek môže dostať do situácie, keď už si nepripadá ako vo svojom tele a zdravie mu nedovolí chodiť behať alebo cvičiť ako predtým a diéty nie sú udržateľné. Takže v mnohom mi svojím spôsobom „zachránilo život“.*

Je dôležité mať motiváciu

A čo bolo najťažšie? Je to len v hlave. Treba robiť to, čo vždy, keď chcete niečo dosiahnuť. Skrátka sa zaprieť, že to dáte, a držať a držať. Keď má človek skvelú motiváciu, ide to. A ako správne hovoril kamarát – keď prežiješ prvé 3 dni, prežiješ všetko… Takže asi najzložitejšie bolo prehrýzť sa všetkými chuťami a jedlami a zistiť, čo zvládnem jesť a aké to bude. A keď som potom dokázala ísť aj do reštaurácie s kamarátmi a tí si ani nevšimli, že tam sedím len pri čaji, zatiaľ čo oni si dávali grilované rebrá a pivo. Pochopila som, že zvládnem všetko. No a za mesiac už som si tie rebrá dávala so zeleninou tiež. Stále som si opakovala, že čo je mesiac alebo týždeň v porovnaní s mesiacmi a rokmi života pri lepšom zdraví. Takže až prežijete prvý týždeň, zistíte, čo vám chutí a čo dokážete jesť, a stále si pripomínajte ten cieľ a vydržte. Od 3. fázy je to už oveľa ľahšie…

 

Jana schudla na svoju vysnívanú váhu. A čo vy?

Nečakajte a začnite vašu premenu už dnes! Začnite s niektorým z výhodných balíčkov It’s my life!.

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca.

Za 3 mesiace som schudla na váhu 71 kg

 

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2023 It's my life!. Všetky práva vyhradené.