• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Vďaka výživovému poradcovi sa mi podarilo schudnúť 13,7 kg

Prvý týždeň prebehol celkom v pohode. Druhý týždeň mi začalo vadiť, že nemôžem jesť ovocie. Na záhrade postupne dozrievali jahody, maliny, čučoriedky a ďalšie ovocie. Začínala kríza. Ďalšie kríza nastala s prázdninovým grilovaním, návštevami a s tým spojeným popíjaním vína.

Začiatky sú ťažké, ale vďaka poradcom It’s my life! to ide!

Mojou veľkou podporou bola pani Zvěřinová. Dvakrát som bola rozhodnutá tento program ukončiť. Pani Zvěřinová ma vždy dokázala povzbudiť tak, že som pokračovala ďalej. Bola mi vždy veľkou oporou a bez nej by som to nikdy nedokázala.

Pri rozhodovaní pomohla príjemná chuť výrobkov

K samotným výrobkom spoločnosti musím povedať, že sú úplne vynikajúce. Ranná kaša nemá konkurenciu, polievky sú úžasné a ku koktailom nemám vôbec čo povedať – vynikajúce. Rovnako tak večerné omelety boli vynikajúce.

Spoločnosť ponúka, samozrejme, veľa ďalších produktov, ako napr. sušené mäso, cestoviny, zmrzlinu a pod. Nechcem tvrdiť, že chudnutie bolo vždy jednoduché, ale výsledok stojí za to. Ešte raz ďakujem pani Zvěřinovej a vrelo všetkým odporúčam to skúsiť. Výsledok je zaručený. Sama by som tomu nikdy neverila. Chcela som schudnúť 8 kg. K dnešnému dňu som schudla 20 kg a váha neustále klesá. Som rada, že som túto spoločnosť navštívila aj napriek tomu, že som o takomto úbytku váhy ani nesnívala. Ak by som potrebovala znova chudnúť, tak jedine so spoločnosťou It’s my life!

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca.

Vďaka výživovému poradcovi sa mi podarilo schudnúť 13,7 kg

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2023 It's my life!. Všetky práva vyhradené.