• Doprava zadarmo pre objednávky nad 55 €

Richard Genzer

Richard Genzer je od prírody veselá kopa, a tak ani pri jednotlivých meraniach počas výzvy Chudneme spoločne nebola o zábavu núdza. Spolu s Patrikom Hezuckým a Milošom Pokorným sa pustil do chudnutia prebytočných kilogramov a nad svojimi kolegami dokonca o malý kúsok zvíťazil.

„Celkom som schudol asi 14 kg.* Je to asi taký pocit, akoby som sa zbavil slušne prenoseného dieťaťa. Ženy asi vedia, o čom hovorím, a páni by si mali vyskúšať schudnúť, aby vedeli, aký je to pocit,“ zveril sa nám Richard Genzer so svojimi pocitmi z chudnutia.

Ani on počas celého procesu nezaháľal, ako ste si mohli všimnúť na Facebooku It’s my life! A dokonca sa mu vraj po chudnutí cnie.

„Išiel by som do toho znova. Je to podobný pocit, ako keď sa dieťa vracia z tábora a cnie sa mu po kamarátoch, ktorých zase uvidí až o rok. Preto zase priberiem, aby som sa s vreckami It’s my life! znovu videl,“ zažartoval Genzer.

Nič také však nebude potrebné. Aby sa s vreckami It’s my life! mohol vidieť znova, stačí, keď bude chudnúť ďalej alebo si váhu bude udržiavať a v budúcnosti sa k chudnutiu s My life! opäť vráti, rovnako ako to urobil Patrik.

A čo pre Richarda Genzera bolo zo všetkého najťažšie? To by vás ani vo sne nenapadlo! „Najťažšie bolo na verejnosti vytiahnuť to vrecko! Je totiž ružové! Predstavte si to, som bývalý tanečník a mám v ruke ružové vrecko! Prosím vás, zmeňte farbu vreciek pre mužov, bojujem za inak farebné vrecúška!“

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca.

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Bielkovinová diéta pomôže schudnúť nadbytočné kilogramy rýchlo a bez hladovania.
Na e-shope môžete nakúpiť diétne balíčky, proteínové jedlo a doplnky k chudnutiu.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2021 It's my life!. Všetky práva vyhradené. Webové stránky: RB