• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Richard Genzer

Richard Genzer je od prírody veselá kopa, a tak ani pri jednotlivých meraniach počas výzvy Chudneme spoločne nebola o zábavu núdza. Spolu s Patrikom Hezuckým a Milošom Pokorným sa pustil do chudnutia prebytočných kilogramov a nad svojimi kolegami dokonca o malý kúsok zvíťazil.

„Celkom som schudol asi 14 kg.* Je to asi taký pocit, akoby som sa zbavil slušne prenoseného dieťaťa. Ženy asi vedia, o čom hovorím, a páni by si mali vyskúšať schudnúť, aby vedeli, aký je to pocit,“ zveril sa nám Richard Genzer so svojimi pocitmi z chudnutia.

Ani on počas celého procesu nezaháľal, ako ste si mohli všimnúť na Facebooku It’s my life! A dokonca sa mu vraj po chudnutí cnie.

„Išiel by som do toho znova. Je to podobný pocit, ako keď sa dieťa vracia z tábora a cnie sa mu po kamarátoch, ktorých zase uvidí až o rok. Preto zase priberiem, aby som sa s vreckami It’s my life! znovu videl,“ zažartoval Genzer.

Nič také však nebude potrebné. Aby sa s vreckami It’s my life! mohol vidieť znova, stačí, keď bude chudnúť ďalej alebo si váhu bude udržiavať a v budúcnosti sa k chudnutiu s My life! opäť vráti, rovnako ako to urobil Patrik.

A čo pre Richarda Genzera bolo zo všetkého najťažšie? To by vás ani vo sne nenapadlo! „Najťažšie bolo na verejnosti vytiahnuť to vrecko! Je totiž ružové! Predstavte si to, som bývalý tanečník a mám v ruke ružové vrecko! Prosím vás, zmeňte farbu vreciek pre mužov, bojujem za inak farebné vrecúška!“

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca.

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2024 It's my life!. Všetky práva vyhradené.