• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Miloš Pokorný

„Prekonal som sám seba“, tvrdí o chudnutí s It’s my life! Miloš Pokorný.

Miloš Pokorný sa do chudnutia s It’s my life! pustil spoločne s Richardom Genzerom a Patrikom Hezuckým. Akciu Chudneme spoločne trojica nedávno úspešne zakončila s ohromujúcimi výsledkami. Páni spolu schudli neuveriteľných 30 kg!

Sám Miloš sa počas chudnutia vraj prekonal. Vôbec totiž nečakal, že sa mu podarí schudnúť okolo 13 kg.* „Vzhľadom na môj vek som to naozaj nečakal, mojím cieľom bolo schudnúť 10 kg, takže som s výsledkom veľmi spokojný,“ zveril sa nám Miloš a dokonca priznal, že by do chudnutia išiel pokojne znovu.

„Je to niečo, čo sa dá pokojne zopakovať, ak napríklad po Vianociach priberiete pár kíl. To u nás chlapov rozhodne nie je nič neobvyklé, takže toto je skvelý spôsob, ako sa dostať späť do formy.“

A dostávanie sa do formy išlo Milošovi naozaj dobre, ako ste si mohli všimnúť na Facebooku My life!, kde všetci traja účastníci pravidelne zdieľali videá, ako cvičia. Sám Miloš si dokonca domov kúpil rotoped.

Každá zmena životného štýlu je však trochu zložitá a ani Milošove kilogramy nešli dolu len tak. „Najťažšie pre mňa bolo dodržiavať trojhodinové intervaly medzi jedlami. Človek predsa len stále niekde behá. Musel som si dokonca nastavovať budík,“ priznal.

A ako sa vysporiadal s chuťami na niečo dobré? „Samozrejme, je niekedy ťažké potlačiť svoje chute. Aj ja som milovníkom dobrého jedla a vína, ale určite sa to dá zvládnuť, ak aspoň trochu chcete.“

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca.

Schudnite podľa vzoru Miloša Pokorného aj vy. Začať môžete s výhodným balíčkom It’s my life! už dnes.

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2024 It's my life!. Všetky práva vyhradené.