• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Už je to pár mesiacov, čo som sa rozhodla pre chudnutie s It’s my life!

Vždy som bola pri tele, nešportovala som a väčšinu času sa váľala doma. Pracujem v McDonalde, takže moja strava sa skladala skoro len z tejto stravy. Jedla som nepravidelne a dá sa povedať, že naozaj málo. Povedala som si dosť, chcem schudnúť! Tak som sa rozhodla vyskúšať diétu It’s my life!

Mala som pred svadbou a celkovo ma prestali baviť môj vzhľad a strava.

To bol, dá sa povedať, hlavný stimul k tomu od základu zmeniť svoj životný štýl a stravovanie. Už som nechcela žiť a jesť tak ako predtým. A čo si budeme hovoriť, byť pekná, štíhla nevesta bola tá najväčšia motivácia. Prvý týždeň bol, akoby som prechádzala peklom. Strava mi nechutila, z kokteilu mi bolo zle, sedela som doma a sledovala televíziu a hlavou sa mi preháňalo všetko to veľmi dobré nezdravé jedlo. Bola som unavená.

Veľakrát som to chcela vzdať. Ale stal sa zázrak, ja som to vydržala. Pretrpela som nechuť, veľa pokušení, rodinné oslavy, kde som si nemohla dať nič, čo bolo na stole, žiadny alkohol, aj keď bolo horúco a ja som mala strašnú chuť na pivo. Nemohla som tomu uveriť, keď sa objavili prvé výsledky. Za prvý týždeň som schudla asi 2,5 kg. Cítila som sa oveľa lepšie. Strava mi začala chutiť a začala som cvičiť. To ma začalo neskutočne baviť a poháňať ďalej k ďalším výsledkom.

Potom už to išlo skoro samo, ale vôľa musela byť stále rovnaká. Týždeň išiel za týždňom, mesiac za mesiacom a ja som sa tešila na každú kontrolu. Kilogramy išli čím ďalej viac nadol. Asi po dvoch mesiacoch to prišlo. Všetci kamaráti a známi mi začali hovoriť, ako veľmi mi to pristane, že som schudla. Bol to neskutočný pocit.*

Teraz mám po svadbe. Musím povedať, že moje prianie sa splnilo a bola som naozaj nádherná nevesta. Šaty sa vymenili z veľkosti 46 na 38 a ja som bola nadšená. Dúfam, že postavu a jedálniček si udržím. A keby náhodou, vždy tu pre mňa budú It’s my life! a pani Irena, ktorá mi bola neskutočnou oporou. A preto by som jej chcela z celého srdca poďakovať.

Ste skvelá!!!

Výsledok chudnutia pani Marie s It’s my life!

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca.

Aj vy môžete začať už dnes s výhodným balíčkom It’s my life!.

 

Už je to pár mesiacov, čo som sa rozhodla pre chudnutie s It’s my life!

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2024 It's my life!. Všetky práva vyhradené.