• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Jana Vaňková

Volám sa Jana Vaňková, som nutričná terapeutka, inštruktorka fitness, aktívne prednášajúca a organizujem akcie, ktoré pomáhajú ľuďom zlepšiť ich návyky a tým aj zdravie.

Rada prijímam životné výzvy, ktoré mi pomôžu spoznať svoje telo lepšie, a preto som prešla tiež prípravami bikiny fitness. V súčasnosti už však šport beriem naozaj ako neoddeliteľnú súčasť života a pomocníka k zdraviu, teraz som v príprave na spartan race.

Firma It’s my life! ma oslovila s cieľom objektívne zhodnotiť ich výrobky, ktoré prešli revolúciou a majú úplne nové zloženie. V svojej súkromnej praxi nepracujem so žiadnou náhradou stravy, ale túto výzvu som úplne otvorene prijala. Viem, že si práve teraz, v čase po Vianociach môžeme týmto obojstranne vypomôcť, keďže ma čaká sťahovanie, aktívne trénovanie a cestovanie. It’s my life! mi ponúka čiastočnú náhradu stravy s nižším obsahom sacharidov na pár týždňov práve v tomto čase, v období časového chaosu. Nebudem štandardný príklad, pretože neprejdem redukčným programom, ale ako spomínam, posúdim zloženie, skúsim si, ako produkty chutia, čo obsahujú, čo zahŕňa ich príprava a ako sa v režime s čiastočnou náhradou cítim aj napriek náročnejšiemu obdobiu tréningov a ciest.

Moje testovanie s It’s my life!

Cieľom môjho testovania bolo objektívne zhodnotiť produkty It’s my life! a koncept tejto firmy.

Pochopila som, ako firma pracuje a na koho cieli. Vopred je potrebné povedať, že programy It’s my life! sú nielen o produktoch, ale tiež o ľuďoch, teda samotných poradcoch, ako v každej franšízovej ​​firme. Ja som mala naozaj príjemné a vzdelané poradkyne, priamo vyštudované nutričné ​​terapeutky. Čo som pochopila, firma cieli na ľudí, ktorí v terajšom období zhonu nie sú schopní venovať svojmu režimu (ako stravovaciemu, tak aj pohybovému) toľko času, koľko by si ich zdravie zaslúžilo. Majú k tomu svoj dôvod a potrebujú radikálnu zmenu – „rýchlo a jednoducho“. Toto riešenie má svoje výhody aj nevýhody. Poradcovia sú si toho náležite vedomí, a preto po programe, keď sa klientom odovzdáva určité spektrum produktov, navrhujú im jedálničky s prechodom na bežnú stravu. Ja sa nízkofrekvenčne a nízkosacharidovo stravujem už dlhší čas, preto mi len „doplnili“ produkty v sprievode vety „Jani uvidíte, ako sa budete s našimi produktmi cítiť.“

Nebola som štandardný tester, keďže som produkty používala iba ako doplnok môjho stravovania a do toho som mávala tréningy, pripravujem sa na spartan race. S produktmi som sa cítila dobre a zasýtená. Mala som 2 produkty denne a 2 jedlá alebo 1 produkt a dve pevné jedlá, režim mi vyhovoval. Pri mojom sťahovacom, cestovacom období mi boli záchranou. Spoluprácu hodnotím kladne a vypíšem tu produkty, ktoré mi počas spolupráce vyhovovali.

 

Testované produkty, ktoré mi vyhovovali

Prvý z nich bol proteínový chlieb.

Český výrobok. Zmes veľmi jednoducho pripravíte podľa postupu a upečiete. Chlieb má výborné zloženie, ľahko sa pripravuje a veľmi dobre chutí.

Druhým produktom sú koktaily, chuťovo veľmi zaujímavé a sýte, až ma prekvapili. Pre ľudí, ktorý by sa inak odbili müsli tyčinkou, rýchlym občerstvením, bagetou či croissantom, je voľba kokteilov určite vhodným variantom, pretože obsahujú spektrum makro aj mikroživín. Mne poslúžili v aute pri presunoch a náročných dňoch plných rokovaní a cestovania.

Čo sa týka zloženia, mám výhrady k prísadám. Na celkové množstvo produktu je ich tam veľmi málo.

Obľúbené príchute: banán, lesná zmes

Tretím produktom sú proteínové karbonátky – oceňujem zloženie aj myšlienku, chuť je perfektná, príprava jednoduchá. Zloženie hrachový proteín, sušené paradajky, psyllium, cesnak, droždie, soľ a tymian? Super.

Ďalej tu máme proteínovú žemľu – za mňa vynikajúce pečivo, a to zložením i chuťou a rýchlosťou prípravy. Zloženie: pohánková múka, hrachový proteín, droždie, psyllium, rasca a soľ. Najradšej ju mám na raňajky s čerstvým maslom k vajíčkam, ak teda raňajkujem.

 

Sušené mäsá a nealkoholické vína

Veľmi praktické sú aj sušené mäsá. V Taliansku som ich v čase testovania využívala na cestách, pretože som nevedela, aké obchody budú k dispozícii a v Miláne je v centre dosť draho. Vzhľadom na to, že som nemala možnosť si na izbe uvariť, každodenná strava v kvalitných reštauráciách by sa mi nevyplatila. Škoda tých pár gramov cukrovej zložky, ale opäť sa dostávame k otázke – pre koho sú sušené mäsá vhodné. Ten kto si dá na desiatu sladké pečivo z pekárne, tyčinku z automatu, müsli tyčku od emca alebo jogobella ovocný jogurt, pre neho sú 2 g cukru na balenie sušeného mäsa v dresingu absolútne pozitívny posun.

Na oslave mojich narodenín zabodovalo nealkoholické víno, ktoré by ste od alkoholického nespoznali (aspoň nie vinári „na baterky“ ako ja). Moji priatelia ho tiež veľmi chválili. Je to kvalitné víno s polosladkou chuťou značky Michlovský.

Nechutili mi dezerty, sú na mňa príliš sladké. Čo sa týka polievok, tiež to nie je moja parketa.

V ponuke sortimentu som mala aj orechy, ďalej u poradcov kúpite aj ghí a orechové maslá. Páči sa mi komplexnosť, bola som ako klientka v starostlivosti dobrých poradkýň, takže som spokojná. Ak narazíte ako ja na dobrého poradcu, poradí vám ako zmysluplne naložiť s aktuálnou situáciou a zaistí vašu vcelku rýchlu transformáciu. Pokiaľ ho budete počúvať až do konca, čo je prechod na bežnú stravu, táto cesta môže byť pre veľa ľudí veľkým pomocníkom.

Páči sa vám Janina premena? Nečakajte a začnite vašu premenu už dnes! Začnite s niektorým z výhodných balíčkov It’s my life!.

 

Jana Vaňková

 

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2024 It's my life!. Všetky práva vyhradené.