• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Po prvom týždni som bol milo prekvapený schudnutými kilogramami

K diéte ma priviedol kamarát, ktorý sa „strácal pred očami“. Raz som s ním išiel na konzultáciu k jeho poradkyni, aby som si vypočul, na akom princípe diéta It’s my life! funguje. Po pár dňoch som sa rozhodol, že to tiež skúsim a objednal som si stretnutie.

Ako mi šlo chudnutie s ketodiétou It’s my life!?

Po prvom týždni som bol milo prekvapený úbytkom mojej váhy, a to bez hladovania, a hlavne schudol som z vnútorného tuku.

Po pár týždňoch som bol o pár kilogramov ľahší. Pretože sa mi občas začala točiť hlava, zašiel som k svojej obvodnej lekárke a tá mi namerala nízky tlak. Znížila mi postupne lieky, ktoré som bral na vysoký krvný tlak už druhý rok. Toto sa opakovalo ešte dvakrát, a to až do úplného vysadenia liekov. Po kontrole krvných testov mi doktorka vysadila aj lieky na vysoký cholesterol. Takže po 3,5 mesiaci som bez všetkých liekov. V It’s my life! ma postupne naučili, ako sa stravovať, a zmenili moje doterajšie návyky, čo viedlo k zlepšeniu môjho zdravotného stavu a k zmene postavy. Teraz aj po niekoľkých mesiacoch sa moja váha drží na hodnote, s ktorou som diétu ukončil.* Cítim sa oveľa lepšie a som bez liekov, takže som bol vlastne odmenený dvakrát.

Za to všetko vďačím It’s my life! a jeho skvelej poradkyni.

 

Jiří úspešne schudol, schudnite tiež

Začnite s niektorým z výhodných balíčkov It’s my life!.

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca.

 

 

Po prvom týždni som bol milo prekvapený schudnutými kilogramami

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2023 It's my life!. Všetky práva vyhradené.