• Doprava zadarmo pre objednávky nad 55 €

Prečo užívať kolagén a kedy s ním začať

Kolagen It’s my life!Kolagén je základnou stavebnou jednotkou všetkých spojivových tkanív. Ide o jednu z najdôležitejších látok v našom tele, keďže zabezpečuje pružnosť a pevnosť kože, pleti, kostí, väzov, šliach, chrupaviek, ale aj nechtov a vlasov. Telo si kolagén dokáže v určitom množstve, a predovšetkým v mladom veku, samo vyrobiť. S pribúdajúcim vekom však jeho produkcia klesá. Po 30. roku života dochádza k spomaleniu až zastaveniu jeho tvorby. To však negatívne ovplyvňuje ako pohybový aparát, tak aj stav kože a pleti. Preto celý organizmus starne a tvoria sa vrásky. Tvorba kolagénu je energeticky veľmi náročná a telo sa tomuto procesu v starobe vyhýba. Z tohto dôvodu je výhodné kolagén v priebehu života dopĺňať.

Nie však každý kolagén je pre telo dobre vstrebateľný. Najúčinnejší je kolagén už naštiepený, a teda pre telo lepšie využiteľný. Toto nám zabezpečujú tzv. hydrolyzovaný kolagén a kolagénové bioaktívne peptidy – Verisol.

Účinky Verisolu

Verisol je kľúčovou zložkou Smart Collagenu It’s my life!. Je ľahko vstrebateľný v tráviacom systéme a tým je nášmu telu okamžite prístupný. Umožňuje tak zvýšiť celkové množstvo kolagénu v organizme a výrazne pomáha znížiť proces starnutia pokožky a tvorbu vrások.

Smart Collagen It’s my life! odporúčame klientom užívať od 4. kroku diéty It’s my life!. Vďaka aktívnym účinkom Verisolu pomôže tento doplnok s nežiaducimi dôsledkami chudnutia, ako sú ovisnutá koža, vrásky na tvári, nezdravo vyzerajúce vlasy a lámavé nechty. V Collagene It’s my life! je tiež obsiahnutý vitamín C, ktorý navyše efekt Verisolu výrazne podporuje a tým koži dodáva mladistvý vzhľad.

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Bielkovinová diéta pomôže schudnúť nadbytočné kilogramy rýchlo a bez hladovania.
Na e-shope môžete nakúpiť diétne balíčky, proteínové jedlo a doplnky k chudnutiu.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2021 It's my life!. Všetky práva vyhradené. Webové stránky: RB