• Doprava zadarmo pre objednávky nad 55 €

Pestrec

Pestrec je dvojročná bodliakovitá liečivá rastlina s fialovými kvetmi. Má preukázateľne blahodarné účinky predovšetkým na pečeň. Napomáha však aj celkovému prečisteniu organizmu, výrazne zmierňuje priebeh mnohých chorôb a poslúži aj ako prevencia.

 

Účinky pestreca

Hlavnou účinnou látkou pestreca je silymarín. Napomáha regenerácii pečeňového tkaniva, podporuje odtok žlče a vyplavuje z tela nahromadené toxíny. Pečeň je v našom tele veľmi zaťažovaná. Slúži ako filter škodlivých a toxických látok prijímaných z potravy a tým nás chráni. Zachytáva tiež rôzne aditíva, konzervanty, farbivá, alkohol a syntetické látky z liekov. Preto si svoju pečeň musíme chrániť a starať sa o ňu.

Účinné látky pestreca sa tiež používajú pri liečbe otráv spôsobených muchotrávkovými jedmi. Pestrec sa tiež užíva ako prevencia pred stučnením pečene, proti žlčníkovým kameňom, ale prispieva aj k tráveniu a napomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi.

 

Využitie pestreca

Pestrec

Vhodné je užívať pestrec 2x ročne aspoň 3 mesiace – ideálne na jar a na jeseň, keď je detoxikácia najúčinnejšia, zvlášť ak trpíte alergiami alebo kožnými vyrážkami. Pestrec má však aj protizápalové, protirakovinové a antioxidačné účinky, tzn. že spomaľuje starnutie, ale aj zvyšuje imunitu.

Z pestreca sa najviac využívajú plody a z nich ich semená. Môžete si ich napr. vylúhovať a pripraviť si čaj. Horúcou vodou sa však činnosť účinných látok znižuje. Preto je efektívnejšie konzumovať plody za studena. Môžete napr. pridať rozdrvené semienka do jogurtu, tvarohu, šalátu a pod.

 

Ako pestrec dávkovať?

Najpohodlnejšie je však suplementovať pestrec vo forme tabletiek. It’s my life! ponúka pestrec v kombinácii so žihľavou, ktorá navyše prispeje k prečisteniu krvi, obličiek a močových ciest. Balenie obsahuje 100 tabliet. Užíva sa 1 tableta denne. Túto očistnú kúru je vhodné absolvovať 2x do roka.

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Bielkovinová diéta pomôže schudnúť nadbytočné kilogramy rýchlo a bez hladovania.
Na e-shope môžete nakúpiť diétne balíčky, proteínové jedlo a doplnky k chudnutiu.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2021 It's my life!. Všetky práva vyhradené. Webové stránky: RB