• Doprava zadarmo pre objednávky nad 55 €

Obezita u detí a sladkosti pre deti

Asi každý z nás mal v detstve rád sladké. Kto by sa netešil na sladkú odmenu, ktorou nás odmeňovali predovšetkým babičky. Práve v detstve však môže vzniknúť závislosť od sladkého, s ktorou niektorí bojujú aj celý život.

Obezita u detí a sladkosti pre deti

Obezita je v súčasnosti jednou z najčastejších metabolických porúch. Predovšetkým u detí a mládeže je závažným problémom. Dieťa si môže obezitu a zdravotné problémy s ňou spojené odniesť až do dospelosti. S obezitou sa spájajú napríklad kardiovaskulárne choroby, diabetes, spánková apnoe, astma, vysoký krvný tlak a pod. Navyše môže mať vplyv aj na psychiku jedinca.

Pohyb a vyvážená strava u detí sú rovnako dôležité ako u dospelých. Preto je nevyhnutné, aby rodičia boli dobrými príkladmi pre svoje ratolesti. Čo sa v detstve a počas dospievania naučia, sa potom v dospelosti ťažko odnaučia. Vedecké štúdie dokazujú, že obezita u rodičov môže neblaho ovplyvniť fyzický i psychický stav dieťaťa.

Rodičia by teda deti mali viesť k zdravej, vyváženej strave a pravidelnému pohybu. Sladkosti sú väčšinou plné rafinovaných cukrov, nezdravých tukov a neobsahujú žiadne živiny a vitamíny potrebné pre vývoj dieťaťa.

Dokonca aj my v It’s my life! myslíme na deti a nie je nám ľahostajný ich vývoj. Niektorí výživoví poradcovia s deťmi dokonca pracujú. Zdravou alternatívou sladkostí sú napríklad tyčinky It’s my life!, ktoré neobsahujú žiadne umelé farbivá ani konzervanty a ani žiadny pridaný cukor. Veľa detí aj dospelých preferuje sladené nápoje, preto sme vymysleli zdravú alternatívu. V ponuke máme dva nápoje, ktoré neobsahujú rafinovaný cukor a sú sladené stéviou.

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Bielkovinová diéta pomôže schudnúť nadbytočné kilogramy rýchlo a bez hladovania.
Na e-shope môžete nakúpiť diétne balíčky, proteínové jedlo a doplnky k chudnutiu.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2021 It's my life!. Všetky práva vyhradené. Webové stránky: RB