• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Napísali o nás

Aktuality.cz – Ako chudnúť a nehladovať?

Snom každého z nás je ideálna váha, ktorá by bola úmerná nášmu veku a našej postave. Niekto s týmto číslom nemá žiadne problémy, niekto naopak robí všetko, čo je v jeho silách, aby sa ručička na váhe zastavila na vysnenej číslici.

TV Nova – Novinka v oblasti chudnutia

Diétny program It’s my life! je novinkou na českom trhu, ktorú vytvorili profesionáli zaoberajúci sa zdravým životným štýlom. Dokáže premeniť uložený tuk na energiu pre telo i mozog.

Ide o šesťfázový týždenný cyklus, keď v prvej fáze klient konzumuje plnú náhradu stravy. Vzhľadom na obsah dennej dávky živín telo nehladuje a dochádza tak k rýchlemu úbytku tukového tkaniva pri zachovaní svalovej hmoty. It’s my life! je prvá kompletná náhrada stravy vyrobená v Česku.

Týden.cz – Čechom pomáha nová diéta

V Českej republike trpí obezitou každý piaty človek, každý tretí má nadváhu. Česi dokonca v Európe patria medzi tretí najtučnejší národ. Mnoho ľudí si neuvedomuje zdravotné ťažkosti, ktoré obezita spôsobuje, a riešia ich často, až keď sa prejavia. Jedným z riešení, ako sa obezity alebo nadváhy zbaviť, je rýchlo a účinne schudnúť, a hlavne si líniu udržať. V tom by obyvateľom Česka mal pomôcť nový diétny program vyrobený práve u nás.

Evropa2 – Chudneme spoločne s It’s my life!

Česká spoločnosť, ktorá zabezpečuje kompletnú výživu pre všetkých, ktorí chcú alebo potrebujú schudnúť.
Vývoj a výroba všetkých produktov prebieha v Českej republike!

Diétny program It’s my life! ponúka niekoľko druhov koktailov, polievok, kaší, hlavných jedál, dezertov a niekoľko druhov nízkoenergetických príloh a doplnkov stravy.

Cool Blog Brno – recenzia It’s my life!

„Na vlastnej koži“ som vyskúšala unikátny diétny program It’s my life!. Mnohí z vás – kto ma teda poznáte – sa možno pozastavíte nad tým, prečo ja testujem „nejaké diéty“. Dôvod je prostý – aj ja mám na svojej postave nedostatky, ktoré sa možno dajú zamaskovať, avšak viem o nich.:) A rozhodla som sa s tým konečne tiež niečo urobiť...

Jen pro ženy.cz – Nízkosacharidová diéta

Každý deň máte jesť 5x malé porcie. To sa ľahko povie, ale keď máte obmedziť sacharidy, tak to nie je vôbec jednoduché!
Väčšina ľudí je zvyknutá raňajkovať sladké alebo slané pečivo, vločky alebo cornflakes. A čo si budeme hovoriť, každý deň nie je čas na prípravu vajíčok alebo zeleninového šalátu. Ako teda túto diétu zvládnuť a zhadzovať krásnych 1 – 3 kilogramy za týždeň?

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2023 It's my life!. Všetky práva vyhradené.