• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Nie je vrecko ako vrecko

Nie je vrecko ako vrecko

 

Ketodiéta ako lavína

Tak ako obchody s potravinami, aj ponuka proteínových jedál prekypuje širokým sortimentom. Na internete sa na nás odkazy na stránky o proteínovej diéte, čiže ketodiéte, valia ako lavína a my zmätene klikáme z jednej stránky na druhú. Čo si vybrať?

Nie je vrecko ako vrecko

Proteínová (keto) diéta nie je len o cene

Prvé, čo nás bude zaujímať, sú pravdepodobne cena, vzhľad balenia a gramáž. Bohužiaľ, len málo z nás bude zaujímať aj zloženie. Práve zloženie by malo byť na prvom mieste pri výbere proteínovej diéty, ak chceme redukovať svoju hmotnosť zdravo. Pri chudnutí, keď znižujeme príjem energie, potrebujeme mať zastúpené všetky potrebné živiny, vitamíny, minerálne a stopové prvky. Často zanedbávaná je aj vláknina, ktorá je nezanedbateľnou súčasťou potravy a je pre nás veľmi dôležitá. Ak nášmu telu pri diéte nebudeme dodávať dostatok jednej z týchto zložiek, začne nášmu organizmu chýbať. Tým sa chudnutie v lepšom prípade spomalí, hrozí však postupný rozvoj hladovania, ktorý má za následok tvorbu tukov ako zásoby na horšie časy.

Zloženie proteínových vreciek It’s my life!

Z týchto dôvodov It’s my life! prioritne dbá na zloženie všetkých svojich produktov a obsahuje všetky vyššie zmienené zložky. Neustále sa snažíme zlepšovať nielen chute, ale práve aj zloženie na základe najnovších poznatkov a štúdií v oblasti výživy. Vďaka tomu sme docielili to, že 5 porcií našich vreciek denne s istotou dodá organizmu všetko, čo potrebuje.

Všetky naše produkty sú rýdzo českej výroby.

It’s my life! využíva iba kvalitné vstupné suroviny

Okrem zloženia sa od ostatných výrobcov líšime aj v kvalite vstupných surovín. Na našich klientoch nešetríme a chceme, aby mali k dispozícii len naozaj kvalitné produkty. Preto, na rozdiel od ostatných výrobcov proteínových diét, odmietame používanie lacných vstupných surovín. Pri výrobe využívame iba maximálne kvalitné vstupné suroviny, nepoužívame škodlivá éčka či umelé farbivá a ako jedni z mála nedosladzujeme chemicky vyrobenými sladidlami, ako sú napríklad aspartám alebo sacharín.

Pri redukcii váhy naše telo prechádza mnohými zmenami, prečo ho zbytočne zaťažovať ešte viac, keď to ide aj inak? Navyše si počas obdobia, keď držíme diétu, tvoríme nové stravovacie návyky a budujeme lepší životný štýl. Práve preto máme taký názor, že používanie umelých dochucovadiel, sladidiel, farbív a konzervantov nejde práve ruka v ruke so zdravím.

Nie je vrecko ako vrecko

 

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2023 It's my life!. Všetky práva vyhradené.