• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Čo je It’s my life?

It’s my life! je česká vyvážená proteínová diéta pre ženy aj mužov špeciálne zostavená tímom odborníkov tak, aby naštartovala zdravý proces chudnutia vo vašom tele.

Nezameriavame sa však len na chudnutie! Ponúkame aj odborné výživové poradenstvo. Dokážeme poradiť aj športovcom, deťom, ľuďom so zdravotnými komplikáciami, potravinovými intoleranciami či alergiami. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne podľa jeho špecifických potrieb.

Ponúkame tiež široký sortiment zdravej výživy, pri ktorom si príde každý na svoje.

Ako It’s my life! funguje?

Vďaka navýšeniu príjmu kvalitných bielkovín a súčasnému zníženiu príjmu sacharidov a jednoduchých cukrov vzniká v tele prirodzený metabolický proces zvaný ketóza. Práve to je kľúčom k efektívnemu úbytku tukov (nie svalov) a hmotnosti.

Proteínová diéta It’s my life! zaisťuje navodením ketózy chudnutie tukov pri zachovaní svalovej hmoty a zároveň poskytuje telu všetky potrebné živiny, vitamíny, minerálne látky a stopové prvky.

Prečo si vybrať It’s my life!?

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320
Čo budem jest?

Čo budem jest?

Základom proteínovej diéty It’s my life! sú jedlá s vysokým obsahom kvalitných a dobre stráviteľných bielkovín vo forme koktailov, polievok, kaší, omeliet a hlavných jedál. Okrem širokej škály proteínových pokrmov je pre vás pripravený aj sortiment funkčných potravín a doplnkov stravy.

Často kladené otázky

Zameriava sa It’s my life! len na chudnutie?

Nie, okrem diétneho programu ponúkame aj ďalšie služby, ako je napríklad jedálniček na mieru. Vďaka tomu dokážeme pomôcť širokej škále ľudí – od podvyživených detí až po aktívnych športovcov.

Kde sú vyrábané produkty It’s my life!?

Všetky produkty It’s my life! sú vyrábané v Českej republike, na čo sme patrične hrdí.

Koľko ma to bude stáť?

Prvý týždeň chudnutia pri plnej náhrade stravy, tzn. bez akéhokoľvek ďalšieho jedla, stojí 2415 . Presnú cenu vám vypočíta naša kalkulačka.

Kedy s diétou začať?

Diétu môžete začať kedykoľvek. Najlepšie v období bez osláv, plesov a pod., aby ste pri diéte nemali zbytočné rozptýlenie.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2024 It's my life!. Všetky práva vyhradené.