• Doprava zadarmo pre objednávky nad 55 €

Koža a diéta

Prečo vzniká ovisnutá koža?

Pri priberaní sa tuk niekde musí ukladať. Ukladá sa okolo orgánov a pod kožou, ktorá sa postupne naťahuje, čím viac priberáte. A tak to pokračuje stále dookola, kým sa nerozhodnete niečo zmeniť. Príliš rýchle chudnutie môže spôsobiť, že koža začne visieť. Nech sa snažíte schudnúť tuk na bruchu, schudnúť v páse alebo v iných problematických partiách, vždy dodržujte nasledujúce zásady.

– Hlavné je dodržiavať pitný režim. Koža potrebuje kvalitnú hydratáciu. A aj naši klienti majú povinný pitný režim minimálne 2 litre vody denne.

– Správna strava je pre kožu tiež veľmi dôležitá. Predovšetkým kolagén a elastín sú pre kožu nevyhnutné živiny.

– Nájdite si vhodnú pohybovú aktivitu, ktorá pomôže nielen pri redukcii váhy a odbúravaní tukov, ale tiež pri spevňovaní ovisnutej kože.

– Venujte svojej koži dostatočnú starostlivosť. Pri starostlivosti o ovisnutú kožu je dôležité dbať predovšetkým na jej regeneráciu. Naši poradcovia odporúčajú v štvrtej fáze redukčného programu kúru It’s my life! Beauty Collagen, ktorá obsahuje kolagén, kyselinu hyalurónovú, extrakty z arónie, luteín a vitamín C.

Koža a diéta

Na pobočkách It’s my life! si tiež môžete kúpiť prírodnú kozmetiku Natura siberica. Predovšetkým odporúčame zoštíhľujúci telový krém z radu Faroe Islands. Ide o krém s výťažkami z rias z Faerských ostrovov. Tie napomáhajú k pevnejšej a hladšej pokožke. Sibírsky jalovec, ktorý je ďalšou zložkou krému, obsahuje kyselinu mravčiu a askorbovú, ktoré pomáhajú zvýšiť pružnosť pokožky a zanechávajú ju hladkú.

Ďalším „zázračným“ produktom značky Natura siberica je Kam-Chat-Ka-Sérum proti striám z morských rias Nori. Sérum pomáha redukovať viditeľnosť existujúcich strií a pôsobí preventívne proti vzniku nových. Koža je pevnejšia a viac elastická.

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Bielkovinová diéta pomôže schudnúť nadbytočné kilogramy rýchlo a bez hladovania.
Na e-shope môžete nakúpiť diétne balíčky, proteínové jedlo a doplnky k chudnutiu.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2021 It's my life!. Všetky práva vyhradené. Webové stránky: RB