• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Tipy na mikulášsku nádielku od It’s my life!

Po roku tu opäť máme zimné obdobie. Pre niektorých obľúbená ročná doba, pre druhých menej príjemný čas. Našťastie sú však chvíle, na ktoré sa hádam tešíme všetci – sviatok svätého Mikuláša a Vianoce. A práve Mikuláš nám otvára ten čarovný čas plný očakávania a predvianočnú náladu. V obchodoch na nás číhajú adventné kalendáre, rôzne čokolády a veľa iných cukroviniek už od konca leta – každoročne sa opakujúci sortiment. Ak patríte medzi tých, ktorí neradi nakupujú stále rovnaké veci a dávajú druhým rovnaké darčeky, ponúkame vám veľa originálnych darčekov na Mikuláša, ktoré dokážu oceniť aj tí viac či menej nároční, a tak svojim blízkym pripravíte príjemné prekvapenie a nečakanú zmenu.

Sestavte si balíček, který každý ocení

Ak chystáte balíček pre milovníkov sladkého, určite nevynechajte poctivé orechové krémy, ktorých použitie v kuchyni je naozaj rozmanité. Pribaliť k nim nezabudnite originálny sladký chlieb s müsli, hrozienkami a orechmi, ktorý výborne chutí aj samotný. Na rýchle zahryznutie sa budú určite hodiť aj sezamová chalva bez cukru či trojhránky so škoricou a jablkom. S čokoládovými koláčikmi či kakaovým pudingom určite tiež nič nepokazíte a navyše docielite, že aspoň nejaké napečené koláčiky vydržia až do Vianoc. A čo by to bol za balíček bez orechov? Aj tu máme riešenie vo forme mandlí natural a jemných kešu orieškoch.

Ak chcete svojich blízkych v týchto chladných dňoch naozaj potešiť, zabaľte do balíčka Smart Tea, ktoré nielen krásne prehreje, ale dodá aj veľa energie. Namiesto džúsov a ďalších sladkých nápojov, plných jednoduchých cukrov, ktorých máme hlavne v tomto období veľký nadbytok, obdarujte známych Zero Drinkom s príchuťou pomaranča, kivi a lesných plodov, ktorý navyše skvele chutí aj ako horúci nápoj.

Ak chystáte balíček pre ženu, určite vám bude vďačná za Smart Collagen, pretože pleť, vlasy a nechty v zimnom období veľmi trpia. Navyše je vo forme nápoja s príjemnou chuťou. Ak pridáte ešte jemne perlivé nealkoholické víno, křupnisi či smotanové trojhránky, váš balík bude zaručene bezkonkurenčný!

Nezabudnime však aj na poriadnych chlapov, ktorí najviac ocenia sušené mäso a bravčovú či hovädziu konzervu. Ak chcete naozaj zabodovať, pribaľte ešte škvarkovú nátierku, bôčikovú paštétu či trhanú kačicu a máte vyhrané. Športovcom môžete do balíčka pridať ešte BCAA aminokyseliny a napríklad aj proteínovú tyčinku!

Fantázii sa medze nekladú, preto neváhajte a zložte si balíček podľa svojich predstáv a chutí. Môžete si byť istý, že vaši blízki kreativitu a originalitu náležite ocenia. Bonusom vám bude vedomie, že všetky chuťovky, ktoré bude balíček obsahovať, budú zdravé a kvalitné!

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2024 It's my life!. Všetky práva vyhradené.