• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Spaľovače tukov

Spaľovač tukov je doplnok stravy, ktorý vám môže iba pomôcť urýchliť cestu za vytýčeným cieľom.

Spaľovače tukovObsahuje látky, ktoré určitým spôsobom ovplyvňujú proces využívania tukových zásob ako zdroj energie pre pohybovú aktivitu. Podporujú nielen redukciu tukových zásob v tele, ale aj tvorbu energie, čím docielite lepšie výkony.

 

Medzi najpoužívanejšie látky v spaľovačoch patria L-karnitín, CLA, tribulus, kapsaicín, kofeín, synefrín a EGCG z extraktu zo zeleného čaju.

 

L-karnitín:

L-karnitín je esenciálna aminokyselina, ktorú si naše telo dokáže vyrobiť samo. Je syntetizovaný v pečeni a pokryje zhruba 25 % dennej potreby nášho organizmu. Zvyšok musíte prijímať v potrave (najviac L-karnitínu sa nachádza v tmavom mäse). L-karnitín má schopnosť rozkladať tuky a tým získava energiu na správne fungovanie srdca a svalstva.

 

CLA:

CLA sa inak nazýva aj konjugovaná kyselina linolová. Ide o mastnú kyselinu, ktorá má za úlohu zamedziť vstrebávaniu tukov z potravy. Je vhodné ju užívať dlhodobo, pretože jej efekt je viditeľný až po pár týždňoch.

 

Tribulus:

Tribulus je rastlinný výťažok z kotvičníka zemného. Má priaznivý vplyv na správne fungovanie metabolizmu. Zlepšuje trávenie, čím pomáha pri redukcii tuku, podporuje rast svalovej hmoty, potláča nespavosť a slúži aj na prečistenie organizmu.

 

Kapsaicín:

Nie je žiadnym tajomstvom, že čili pomáha zrýchliť spaľovanie. Práve kapsaicín, ktorý sa nachádza v čili papričkách, je zodpovedný za ich štipľavú chuť. Nachádza sa, okrem iného, aj v kajenskom korení. Káva It’s my life! obsahuje práve toto korenie a klientom ju vrelo odporúčame, okrem iného, urýchľuje spaľovanie a pomáha pri chudnutí.

 

Kofeín:

Kto by si netúžil vychutnať šálku kávy s pocitom, že pri tom rýchlejšie spaľuje tuky? Okrem toho, že nám kofeín dodáva energiu, má vplyv aj na spaľovanie tukov a pridáva sa takmer do všetkých komerčných spaľovačov. V primeranom množstve je teda kofeín nápomocný aj pri chudnutí.

 

Synefrín:

Synefrín sa nachádza v citrusových plodoch, ako je napríklad grapefruit. Toto ovocie sa preto odporúča konzumovať na dennej báze. Synefrín zrýchľuje metabolizmus a tým zvyšuje odbúravanie tukov. Podobá sa látkam, ako sú adrenalín a noradrenalín, ktoré spôsobujú, okrem iného, rozpad tukových buniek. Táto látka sa nachádza aj v káve Beauty Coffee It’s my life!, ktorá funguje ako ideálny prírodný spaľovač tukov.

 

Extrakt zo zeleného čaju (EGCG):

Už z názvu vyplýva, že túto látku nájdete v kvalitnom zelenom sypanom čaji. Taký čaj obsahuje niekoľko druhov katecholamínov, prírodných antibakteriálnych látok, ktoré majú veľmi pozitívny vplyv na organizmus. EGCG potláča enzým, ktorý bráni odbúravaniu katecholamínov. Lepšie funguje v spojení s ďalšími látkami, jeho vstrebávanie podporuje napríklad látka zvaná piperín, ktorá sa nachádza v čiernom korení.

Ako sme už spomínali, spaľovače sú nápomocné pri chudnutí, ale bez správneho jedálnička a pravidelného pohybu nikto neschudne. Či už zvolíte prírodné spaľovače tukov alebo výživové doplnky, nezabudnite, že to nie je len o tom schudnúť čo najrýchlejšie, ale predovšetkým o tom, vydať sa na cestu zdravého životného štýlu. Vyberajte pre svoje telo len to najlepšie a najkvalitnejšie.

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2024 It's my life!. Všetky práva vyhradené.