• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Smart Tea

Jesenné sychravé obdobie už dorazilo. Dážď, skoré stmievanie, studený vietor a chlad nás zaháňajú pod deku, ideálne so šálkou teplého nápoja. Ak patríte medzi milovníkov čaju a radi si doprajete relax v pohodlí domova, spestrite si svoje chvíle so Smart Tea – instantným porciovaným čajom českej výroby s unikátnym zložením a iba prírodnými arómami.

Smart Tea obsahuje zmes bylinných extraktov:

Ibištek má pozitívne účinky na kardiovaskulárny systém. Pomáha pri detoxikácii, chorobách horných dýchacích ciest, zápche, ale aj nespavosti. Je protizápalový, antibakteriálny, uvoľňuje stres a napätie.

Echinacea purpurea čiže echinacea purpurová, posilňuje obranyschopnosť a čistí krv. Všeobecne sa využíva pri zápaloch, kožných chorobách, chrípke a prechladnutí.

Šípkymajú močopudné účinky, pomáhajú pri chorobách žlčníka, horúčke, hnačke, kašli a prechladnutí. Sú tiež protizápalové a čistia krv.

Zelený čaj obsahuje veľa antioxidantov, ktoré zbavujú telo škodlivých voľných radikálov. Znižuje vysoký krvný tlak a cholesterol, pomáha pri chudnutí, pretože stimuluje činnosť metabolizmu a podporuje štiepenie tukov. Obsahuje tiež kofeín, vďaka čomu nám dodá energiu a navodí dobrú náladu. Zelený čaj je tiež plný minerálnych látok, aminokyselín, vitamínov a trieslovín, ktoré majú pozitívny vplyv na vlasy, zuby, pleť, ale aj imunitu.

Jeho sladká chuť je vďaka použitiu maltodextrínu a stévie – prírodných sladidiel, ktoré nezanechávajú nepríjemnú pachuť umelých sladidiel. Smart Tea je tiež obohatený chrómom – látkou, ktorá pomáha udržať hladinu cukru v krvi, vďaka čomu pomáha znižovať chute na sladké.

Smart Tea - chudnutie It’s my lifeSúčasťou čaju je aj nemenej dôležitá rozpustná vláknina inulín. Táto vláknina v našich črevách funguje ako prebiotikum, tým podporuje správnu funkciu čriev a správne zloženie črevného mikrobiomu. Vďaka tomu je posilnená naša imunita, lepšie sa bránime zápalom, infekciám a rozvoju ďalších ochorení. Podporené je aj vstrebávanie minerálnych látok a, naopak, sa znižuje reabsorpcia cholesterolu.

Vitamín B6, čiže pyridoxín, obsiahnutý v čaji, podporuje imunitný systém, ale aj metabolické a chemické reakcie v bunkách. Pozitívne pôsobí na nervovú sústavu a zlepšuje kvalitu kože.

Smart Tea je navyše zdrojom L-karnitínu – aminokyseliny, ktorá sa podieľa na spaľovaní tukov, pretože zlepšuje transport mastných kyselín – tukov do mitochondrií. Zlepšuje aj činnosť mozgu a srdca. Potreba tejto aminokyseliny sa zvyšuje pri diétach, únave, fyzickej aktivite či vo vyššom veku, preto by sme nemali zabúdať na jej vyšší príjem.

Smart Tea je už pripravený v porciovaných trojgramových vrecúškach, preto je jeho príprava veľmi rýchla. Vďaka svojmu zloženiu je vhodné ho zaradiť už od 1. kroku diéty It’s my life!, keď je výborným pomocníkom práve v čase, keď máme chuť na niečo sladké. Navyše však celkovo podporuje chudnutie, spaľovanie tukov, zlepšuje náladu a dodáva energiu, vďaka čomu sa stane dobrým a verným pomocníkom počas diéty.

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2023 It's my life!. Všetky práva vyhradené.