• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Schudnite do plaviek, ešte to stihnete!

Zima bola tuhá, ale všetko raz končí. Postupne sa začína otepľovať, blíži sa jar a pre niektorých aj dlho očakávané leto, na ktoré sa tešíme, ale zároveň riešime opäť otázku chudnutia. Plánovali ste, že tentoraz to už zvládnete a schudnete, kým začne plavková sezóna, ale z nejakých dôvodov vám to nevyšlo?

Schudnite do plaviek, ešte to stihnete!

Neprepadajte panike, pretože ešte nie je neskoro. Mnohí často nedodržiavajú režim, ktorý si sami naplánujú a nechajú sa skôr či neskôr zlákať, diétu porušia a vrátia sa k starým zvyklostiam. Problémom môže tiež byť, že stanovené pravidlá bývajú veľakrát chybné, jedinci hladujú, sú unavení a otrávení. V takomto prípade nejde dlho „diétu“ dodržiavať a nie je divu, že svoju snahu vzdajú.

 

Prečo diétny program It’s my life!?

Diétny program It’s my life! je v mnohých veciach výhodný. Ak vyskúšate náš chudnúci program, výrazný úbytok telesného tuku máte garantovaný už na začiatku. Je to spôsobené predovšetkým ketózou, ktorá sa vo vašom tele počas prvých dní vyvolá. Ketóza je totiž stav, pri ktorom naše telo v dôsledku vyčerpania glykogénových zásob v tele, začne brať energiu priamo z tukov. Preto môžete pozorovať veľké úbytky už po prvom týždni.

Ďalšou výhodou pre vás je, že dochádzate každý týždeň na jednu z našich pobočiek na premeranie, a tak sa môžete sami presvedčiť, ako vám chudnutie ide. Zároveň nad sebou máte stále kontrolu a podporu poradcu, čo vám dáva pocit, že na to nie ste sami.

Ako je vyššie spomenuté, výsledky sa dostavujú naozaj rýchlo, čo si sami začnete čoskoro všímať aj na oblečení. Vaša premena však neujde ani okoliu a koho by nepotešili a nepodporili pozitívne ohlasy na vašu osobu?

 

Zbavíme vás zlých návykov

Zlé stravovacie návyky spôsobujú i celkovú únavu, vyčerpanosť, zlú náladu a pod. To všetko je sprevádzané chuťami, ktoré neovládame, a tak sme v začarovanom kruhu. V It’s my life! také problémy mať nebudete, pretože vášmu telu budete dodávať všetky potrebné živiny. Môžete sa teda tešiť na veľa energie, dobrú náladu a vďaka rýchlym zmenám aj na motiváciu pokračovať v chudnutí.

A ako dlho teda budete chudnúť? Je to veľmi individuálne. Na prvej konzultácii sa dohodnete na diétnom programe. Zohľadňujú sa vaša aktuálna hmotnosť a predstava tej cieľovej. V priemere s nami klienti chudnú približne 8 týždňov. Ak budete chcieť chudnúci program urýchliť alebo vám nebude niečo vyhovovať, poradca je tu pre vás a pomôže vám nájsť vhodné riešenie.

Ak sa obávate jojo efektu, nemusíte. Počas diéty, ktorú začínate na plnej náhrade – konzumujete len naše produkty, sa postupne začína zaraďovať bežné jedlo. Výber je spočiatku obmedzený, a to predovšetkým z dôvodu zachovania stavu ketózy a postupného zvykania organizmu na normálnu stravu. Ku koncu však môžete jesť takmer všetko. V celom priebehu chudnúceho programu budete so svojím poradcom preberať otázku stravovania, naučíte sa aké potraviny a kedy vyberať, v akom množstve ich konzumovať a pod. Dôležité však je, aby ste sa po skončení diéty nevrátili k svojim predošlým zvyklostiam, v tomto prípade by bol jojo efekt, ako v prípade každej diéty, dosť pravdepodobný. Nemusíte sa však obávať, že na to budete sami, pretože aj po ukončení môžete stále dochádzať na kontroly a premerania, a tak si váhu dlhodobo strážiť a udržiavať. Ak by sa vám hmotnosť začala z nejakého dôvodu zvyšovať, s naším poradcom prídete na príčinu a všetko podchytíte v začiatku.

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2024 It's my life!. Všetky práva vyhradené.