• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Prečo užívať kolagén a kedy s ním začať

Kolagen It’s my life!Kolagén je základnou stavebnou jednotkou všetkých spojivových tkanív. Ide o jednu z najdôležitejších látok v našom tele, keďže zabezpečuje pružnosť a pevnosť kože, pleti, kostí, väzov, šliach, chrupaviek, ale aj nechtov a vlasov. Telo si kolagén dokáže v určitom množstve, a predovšetkým v mladom veku, samo vyrobiť. S pribúdajúcim vekom však jeho produkcia klesá. Po 30. roku života dochádza k spomaleniu až zastaveniu jeho tvorby. To však negatívne ovplyvňuje ako pohybový aparát, tak aj stav kože a pleti. Preto celý organizmus starne a tvoria sa vrásky. Tvorba kolagénu je energeticky veľmi náročná a telo sa tomuto procesu v starobe vyhýba. Z tohto dôvodu je výhodné kolagén v priebehu života dopĺňať.

Nie však každý kolagén je pre telo dobre vstrebateľný. Najúčinnejší je kolagén už naštiepený, a teda pre telo lepšie využiteľný. Toto nám zabezpečujú tzv. hydrolyzovaný kolagén a kolagénové bioaktívne peptidy – Verisol.

Účinky Verisolu

Verisol je kľúčovou zložkou Smart Collagenu It’s my life!. Je ľahko vstrebateľný v tráviacom systéme a tým je nášmu telu okamžite prístupný. Umožňuje tak zvýšiť celkové množstvo kolagénu v organizme a výrazne pomáha znížiť proces starnutia pokožky a tvorbu vrások.

Smart Collagen It’s my life! odporúčame klientom užívať od 4. kroku diéty It’s my life!. Vďaka aktívnym účinkom Verisolu pomôže tento doplnok s nežiaducimi dôsledkami chudnutia, ako sú ovisnutá koža, vrásky na tvári, nezdravo vyzerajúce vlasy a lámavé nechty. V Collagene It’s my life! je tiež obsiahnutý vitamín C, ktorý navyše efekt Verisolu výrazne podporuje a tým koži dodáva mladistvý vzhľad.

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2024 It's my life!. Všetky práva vyhradené.