• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Pestrec

Pestrec je dvojročná bodliakovitá liečivá rastlina s fialovými kvetmi. Má preukázateľne blahodarné účinky predovšetkým na pečeň. Napomáha však aj celkovému prečisteniu organizmu, výrazne zmierňuje priebeh mnohých chorôb a poslúži aj ako prevencia.

 

Účinky pestreca

Hlavnou účinnou látkou pestreca je silymarín. Napomáha regenerácii pečeňového tkaniva, podporuje odtok žlče a vyplavuje z tela nahromadené toxíny. Pečeň je v našom tele veľmi zaťažovaná. Slúži ako filter škodlivých a toxických látok prijímaných z potravy a tým nás chráni. Zachytáva tiež rôzne aditíva, konzervanty, farbivá, alkohol a syntetické látky z liekov. Preto si svoju pečeň musíme chrániť a starať sa o ňu.

Účinné látky pestreca sa tiež používajú pri liečbe otráv spôsobených muchotrávkovými jedmi. Pestrec sa tiež užíva ako prevencia pred stučnením pečene, proti žlčníkovým kameňom, ale prispieva aj k tráveniu a napomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi.

 

Využitie pestreca

Pestrec

Vhodné je užívať pestrec 2x ročne aspoň 3 mesiace – ideálne na jar a na jeseň, keď je detoxikácia najúčinnejšia, zvlášť ak trpíte alergiami alebo kožnými vyrážkami. Pestrec má však aj protizápalové, protirakovinové a antioxidačné účinky, tzn. že spomaľuje starnutie, ale aj zvyšuje imunitu.

Z pestreca sa najviac využívajú plody a z nich ich semená. Môžete si ich napr. vylúhovať a pripraviť si čaj. Horúcou vodou sa však činnosť účinných látok znižuje. Preto je efektívnejšie konzumovať plody za studena. Môžete napr. pridať rozdrvené semienka do jogurtu, tvarohu, šalátu a pod.

 

Ako pestrec dávkovať?

Najpohodlnejšie je však suplementovať pestrec vo forme tabletiek. It’s my life! ponúka pestrec v kombinácii so žihľavou, ktorá navyše prispeje k prečisteniu krvi, obličiek a močových ciest. Balenie obsahuje 100 tabliet. Užíva sa 1 tableta denne. Túto očistnú kúru je vhodné absolvovať 2x do roka.

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2023 It's my life!. Všetky práva vyhradené.