• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Nealkoholické vína It’s my life! – skvelá chuť bez výčitiek

Držíte diétu a nechcete si kaziť vaše doterajšie výsledky alkoholickými nápojmi, ale na druhú stranu nechcete sedieť na oslave s pohárom vody? Nemusíte si odopierať chuť vína, pretože máme pre vás vo všetkých pobočkách pripravené skvelé nealkoholické vína, ktoré sú chuťovo výborné a nebudete mať tak výčitky svedomia po ich konzumácii. Je to tiež skvelá alternatíva, keď ste vodič a nemôžete piť alkohol.

 

Výroba a zloženie nealkoholického vína It’my life!

Nealkoholická vína It’s my life - červené, bílé a růžové

Nealkoholické vína sa vyrábajú metódou sekundárneho kvasenia, keď dochádza k vráteniu častí predtým oddelených aróm. Obsahujú prírodný oxid uhličitý, ktorý podporuje zachovanie čerstvosti a stability vína. Počas výroby nealkoholických vín sa nepoužívajú iné stabilizátory či konzervačné látky, iba oxid siričitý. Špeciálne pre nás ho vyrába uznávaný vinár z Moravy.
Nealkoholické víno má blahodarný vplyv na organizmus. Vďaka zvýšenému obsahu enzýmov, organických kyselín a látok polyfenolového komplexu priaznivo pôsobí na trávenie a na rozdiel od alkoholických vín, pri ktorých konzumácii je organizmus nútený vynaložiť energiu na trávenie alkoholu, pri konzumácii nealkoholických vín je všetka energia využitá na trávenie potravy.

Konzumáciou nealkoholického vína znižujete hladinu cholesterolu, preventívne pôsobí napr. proti mozgovej mŕtvici, infarktu myokardu či kôrnateniu ciev a podporuje tiež krvný i srdcový systém. Na rozdiel od alkoholického vína obsahuje cca 1/3 kalórií, čo je približne 195 kJ.

 

Aké množstvo nealkoholického vína si môžem dovoliť?

Nealkoholické víno odporúčame našim klientom od 3. fázy redukčného programu – najlepšie k obedu. Maximálne povolené množstvo je 2 dcl na deň. Musíte brať na vedomie, že nealkoholické vína sa nezapočítavajú do pitného režimu. V našej ponuke nájdete:

Biele víno

Pre milovníkov bieleho vína máme skvelú alternatívu. Toto víno je vyrábané z odrôd Veltlínskeho zeleného vína, Rizlingu rýnskeho, Chardonnay a ďalších. Odporúčame podávať vychladené a predovšetkým k šalátom.

Ružové víno

Naše ružové víno má pikantnú a zároveň sviežu chuť. Je vhodné k bielemu mäsu, ako sú ryby a kurča. Na výrobu sa používajú napríklad známa Frankovka alebo Pinot noir.

Červené víno

Červené víno má príjemnú trpkú chuť. Podáva sa vychladené a skôr k červenému mäsu. Na výrobu sa používajú rovnaké odrody ako v prípade ružového vína.

 

Prečo ochutnať víno It’s my life!?

 1. Naše vína majú blahodarný vplyv na organizmus – obsahujú enzýmy a ďalšie organické kyseliny, ktoré majú skvelý vplyv na trávenie.
 2. Nezaťažujú organizmus ako nezdravý alkohol, naopak, pomáhajú pri procese trávenia vďaka svojmu zloženiu.
 3. V priemere vína obsahujú na 1dcl 4,7 g sacharidov. Pochutíte si a zároveň nemusíte mať výčitky svedomia, že ste porušili diétu.
 4. Nebudete sa cítiť trápne, keď všetci okolo vás držia v ruke pohár vína, pretože vy si doň môžete naliať nealkoholické víno a nikto nič nespozná a nebudete musieť nič vysvetľovať.

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

 • Kvalitné vstupné suroviny
 • Uvidíte rýchle úbytky váhy
 • Nebudete hladovať
 • Všimnite si lepšie nálady
 • Zníži sa vaša chuť na sladké
 • Budete chudnúť bezpečne
 • Zníži sa vám cholesterol
 • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2023 It's my life!. Všetky práva vyhradené.