• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Kokosový olej

Kokosový olej

Kokosový olej sa získava z jadier kokosového orecha a patrí medzi rastlinné oleje. V tropických oblastiach je práve kokosový olej hlavným zdrojom tuku v strave. Tento obľúbený olej má široké spektrum využitia nielen v kuchyni, ale svoje miesto má aj v medicíne a kozmetike. Obsahuje kvalitné prírodné tuky, vitamíny E a K a neobsahuje žiadny cholesterol. Pôsobí protizápalovo, antibakteriálne a spomaľuje procesy starnutia. Vďaka tomu, že zrýchľuje metabolizmus, je tiež skvelým pomocníkom pri chudnutí.

 

Využitie kokosového oleja

Ako už bolo napísané vyššie, kokosový olej má veľké využitie v kuchyni. Hodí sa ako na prípravu sladkých, tak aj slaných pokrmov. Vzhľadom na jeho vysoký bod zadymenia sa olej neprepaľuje a je tak ideálnym aj na smaženie. Jeho ďalšou výhodou je dlhá trvanlivosť, a to až rok. Nesmieme však zabúdať na to, že stále ide o tuk s vysokou kalorickou hodnotou. Aj tu platí staré pravidlo – všetko s mierou. Ak budete olej konzumovať v rozumnej miere, t. j. 3 polievkové lyžice denne, dodáte telu potrebné kvalitné tuky, ktoré sú zdraviu prospešné. Kokosový olej je vhodný aj pre vaše ratolesti, napomáha lepšiemu využitiu vápnika, horčíka a iných dôležitých minerálnych látok.

Z kozmetickej stránky je kokosový olej zázrakom hádam na všetko. Napríklad môže poslúžiť ako výborný zábal na vlasy, napríklad v kombinácii s medom vytvoríte skvelú masku, po ktorej budú vaše vlasy krásne lesklé.

Rovnako tak možno použiť kokosový olej ako „krém“, ktorý môžete vmasírovať ako do pokožky tváre, tak aj celého tela. Vďaka jeho protizápalovým účinkom má tiež veľmi kladný vplyv na liečbu akné.

Preto neváhajte a kúpte si kokosový olej u nás za skvelú cenu.

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2024 It's my life!. Všetky práva vyhradené.