• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

JOJO EFEKT

Jojo efekt je strašiakom takmer každého, komu sa v minulosti podarilo schudnúť, ale váhu znova nabral späť. Človek sa vráti späť k nezdravému jedálničku, nedodržiava pravidelnosť v stravovaní, prestane sa hýbať, dopraje si alkohol a jojo efekt na seba nenechá dlho čakať.

JOJO EFEKT

Mali by ste si uvedomiť, že neexistuje žiadna rýchla diéta na týždeň bez jojo efektu. Diétny program It’s my life! tvorí 6 fáz, ktorých súčasťou je postupný návrat k racionálnemu stravovaniu s individuálnym zaradením športových aktivít, ktoré sa pridávajú postupne.

Úplne zásadný význam pre úspešné udržanie vysnívanej váhy je práve záverečná fáza programu It’s my life!

V poslednej časti tejto diétnej kúry sa klient naučí zostaviť si bežný jedálniček podľa vlastných potrieb a chutí. Klienti sa počas diéty učia nad jedlom premýšľať a vyberať vhodné druhy potravín.

Práve v 6. fáze diéty je dôležitá spolupráca s výživovým poradcom počas pravidelných kontrol. Pri každej návšteve sa klient váži na váhe InBody. Vďaka prístrojom InBody má prehľad o tom, kde konkrétne zredukoval telesný tuk alebo kde nabral svalovú hmotu.

Pravidelné meranie je veľmi motivačné, pretože klient vidí všetky zmeny, ktoré sa na jeho tele odohrali. Má tak nad sebou dohľad a jojo efektu sa nemusí obávať. Klienti s obľubou hovoria, že nad sebou potrebujú mať bič. Tým im môžu byť práve váha InBody alebo ich výživový poradca.

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2024 It's my life!. Všetky práva vyhradené.