• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Detoxikácia

Detoxikácia je proces čistenia tela

Detoxikácia je proces čistenia tela od nahromadených škodlivých látok – toxínov. Toxíny sa môžu v tele objaviť pre nesprávne stravovanie alebo pre zlú funkciu niektorých orgánov, ako sú pečeň, črevá, koža alebo pľúca.

 

Detoxikácia je vhodná pre každého a odporúča sa vykonávať aspoň raz za rok. Posilňuje organizmus, dodáva stratenú energiu, zlepšuje kvalitu pleti, napomáha k udržiavaniu správnej funkcie pečene, zlepšuje krvný obeh a má ďalšie blahodarné účinky.

 

Ako začať z detoxikáciou organizmu?

DetoxikáciaV prvom rade by ste mali obmedziť fajčenie, konzumáciu alkoholu, kávy, rafinovaného cukru a živočíšnych tukov.

Na pobočkách It’s my life! si môžete kúpiť produkt Green Detox Smoothie. Ide o instantný nápoj, ktorý obsahuje proteínové koncentráty – hráškový, srvátkový, bio zelený jačmeň, spirulinu, chlorelu a je dochutený ovocnými práškami – jablko a banán. Smoothie je zdrojom prírodného jódu, ktorý podporuje funkciu štítnej žľazy a napomáha pri chudnutí. Nápoj si môžete pripraviť z vody alebo z mlieka.

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2024 It's my life!. Všetky práva vyhradené.