• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Beauty Collagen

Pýtate sa, čo je Beauty Collagen?

Je to jedinečný instantný nápoj na výživu kože a podporu jej pružnosti. Po rýchlom chudnutí môže zostať pokožka ovisnutá a tento doplnok stravy pomáha jej opätovnému spevneniu. Nápoj obsahuje látky, ako sú kolagén, kyselinu hyalurónovú, extrakty z arónie a opuncie (Cacti-nea), luteín a vitamín C.

Beauty Collagen

Kolagén je látka, ktorá ovplyvňuje vzhľad pokožky, kvalitu vlasov, nechtov i zubov a vďačíme jej za pohyb bez bolesti, teda za zdravé kĺby a väzy. S postupom veku naše telo stráca schopnosť kolagén samo vyrábať. Jeho nedostatok sa prejavuje starnutím kože, zhoršenou kvalitou vlasov, lámaním a štiepením nechtov, bolesťami kĺbov. Kolagén odďaľuje starnutie pokožky a spevňuje ju, vyhladzuje vrásky, zlepšuje pevnosť vlasov a nechtov, dodáva kĺbovej chrupavke pevnosť a pružnosť, podporuje výživu kostí.

Kyselina hyalurónová

Je zodpovedná za zachovanie hydratácie pokožky a kĺbov. Viaže na seba vodu, čím tiež redukuje vrásky, znižuje ich tvorbu a zlepšuje hojenie rán.

Arónia

Arónia čiernoplodá alebo tiež čierny jastrab je ovocie pôvodom zo Severnej Ameriky, ktoré je veľmi populárne pre vysoký obsah antioxidantov. Čierna jarabina je považovaná za superpotravinu, pretože zrýchľuje metabolizmus, posilňuje imunitu, znižuje tlak, tlmí bolesť a má veľa ďalších prospešných vlastností.

Opuncia

Cacti-nea je kaktusovitá rastlina, ktorej extrakt má pri pravidelnom používaní klinicky preukázané diuretické s anticelulitídne účinky. Pri chudnutí pomáha bojovať s „pomarančovou kožou“.

Luteín

Funguje v ľudskom tele ako ochrana kože. Redukuje zápaly kože a tvorbu vrások. Pomáha udržať pokožku hydratovanú, hladkú a elastickú.

Lahodný nápoj Beauty Collagen odporúčame popíjať po jedle alebo počas jedla, najlepšie ako posledný nápoj pred spaním. Je to ideálna výživa pre vašu pleť a pokožku, zvlášť vhodná počas redukčnej kúry alebo po jej ukončení.

Zdroje:

www.wikipedia.org
www.superpotraviny.cz

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2023 It's my life!. Všetky práva vyhradené.