• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Beauty Coffee

Káva je pomocník pri chudnutí

Máte radi kávu a nevzdali by ste sa jej za žiadnych okolností ani pri diéte? Dobre robíte, káva, pokiaľ ju neprisladzujete a nepridávate do nej šľahačku alebo zmrzlinu, môže byť vhodným pomocníkom pri chudnutí.

Beauty CoffeeKáva je nielen voňavá a mimoriadne chutná, ale navyše obsahuje množstvo živín, ako sú napríklad draslík, fosfor, železo, antioxidanty a ďalšie prospešné látky. Komplikáciu predstavuje kofeín – látka, o ktorej sa vedú diskusie už niekoľko rokov, a to preto, že môže spôsobovať závislosť. Telo si naň zvykne a bez pravidelnej dávky nedokáže správne fungovať. Aj napriek tomu je káva považovaná za telu prospešnú.

Kofeínu by sme nemali denne prijať viac ako 400 mg, čo zodpovedá asi 3 – 4 šálkam stredne silnej kávy. Vyššie množstvo kofeínu môže spôsobovať nepokoj, úzkosť, podráždenosť, svalové napätie, kŕče, nespavosť a pod.

Káva ako stimulátor nervovej sústavy

V ľudskom organizme funguje kofeín ako stimulátor nervovej sústavy, dočasne potláča únavu a prebúdza bdelosť, pomáha proti bolestiam hlavy a odďaľuje spánok.

Je potrebné myslieť aj na to, že káva má odvodňujúce účinky, a preto je každú šálku potrebné doplniť pohárom vody.

Instantná káva It’s my life! so spaľovačmi tukov a antioxidantmi je pre vás správnou voľbou. Túto lahodnú kávu si môžete dopriať 2x denne.

Obsahuje veľa prospešných látok, ako napríklad synefrín. Je to látka vyskytujúca sa v pomarančovníku horkom. Synefrín zrýchľuje metabolizmus bez toho, aby mal negatívny vplyv na srdcovú činnosť či krvný tlak. Ďalej podporuje vylučovanie nadmerného množstva vody z tela.

Ďalšou prospešnou látkou je kajenské korenie. Ide o zvláštnu odrodu mletej červenej čili papričky, ktorá znižuje hladinu cukru v krvi a dodáva káve pikantnú chuť. Látka obsiahnutá v čili papričkách sa nazýva kapsaicín. Ďalšou zložkou v káve je resveratrol. Ide o prírodný antioxidant, ktorý má antibakteriálne účinky.

 

Zdroj:

www.kaloricketabulky.cz

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2023 It's my life!. Všetky práva vyhradené.