• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Ako efektívne schudnúť do svadby?

Svadba je jedným z najkrajších dní nášho života. Všetci chceme na svadbe vyzerať čo najlepšie. Nielen nevesty, ale aj ostatní svadobčania si pred svadbou uvedomia, že by mali so svojimi nadbytočnými kilogramami niečo robiť. Ako však docieliť vysnívaný cieľ?

Kedy začať chudnúť?

Ako efektívne schudnúť do svadby?

Predovšetkým je dôležité si chudnutie alebo diétu naplánovať. Každý z nás má možnosť voľby, či chce chudnúť pozvoľna dodržiavaním predpísaného jedálnička v kombinácii s pohybovou aktivitou alebo zvoliť rýchlejší variant diéty a chudnúť pomocou ketózy. Nech sa rozhodnete pre akýkoľvek variant chudnutia, je vždy vhodnejšie vopred navštíviť výživového poradcu. Ten vám na základe vášho cieľa odporučí správny spôsob chudnutia. Ak budete dochádzať na pravidelné konzultácie, počas ktorých zistíte, že chudnutie naozaj funguje, o to viac vás to namotivuje a chudnutie sa stane o to úspešnejším.

Čo keď sa rozhodnem chudnúť na poslednú chvíľu?

V poslednom čase sa však množia prípady, keď si na poslednú chvíľu uvedomíme, že potrebujeme schudnúť čo najrýchlejšie a pomocou jedálnička prebytočné kilá dole takto rýchlo nepôjdu. Nezostáva nám potom iná možnosť, než chudnúť pomocou diéty It’s my life!, ktorá funguje na princípe ketózy. Diéta je plná vitamínov a minerálnych látok, takže sa nemusíte báť, že by vášmu telu čokoľvek chýbalo. Striktným obmedzením sacharidov tak dôjde oveľa rýchlejšie k spaľovaniu tukov, čo sa veľmi skoro prejaví nielen na úbytku kilogramov, ale predovšetkým na úbytku centimetrov.

Je dôležité si uvedomiť, z ktorých partií chudnete najskôr a s tým tiež počítať pri výbere vhodných svadobných šiat alebo svadobného obleku. Keďže ženské prsia sú plné tuku, často sa stáva, že pri chudnutí sa začnú prvýkrát strácať práve ony. V tomto prípade je vhodné voliť šaty korzetového typu.

Nech už počas predsvadobného obdobia dodržiavate akýkoľvek diétny režim, nemal by sa svadobný deň stať dňom, keď zjete všetko, čo vidíte. Žalúdok na to nemusí reagovať najlepšie. V tomto prípade je vhodné zaradiť aj náš doplnok stravy „Eprozym“, ktorý sa užíva pred jedlom alebo počas jedla 1 – 2x denne. Napomáha tráveniu a odstraňuje prípadné obťažujúce nadúvanie.

Je dôležité nezabúdať na to, že po konzumácii jedného šalátu ešte nikto neschudol a z jednej pizze, naopak, nikto nepribral. Užite si váš deň, ale potom sa opäť vráťte k zdravému životnému štýlu.

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2024 It's my life!. Všetky práva vyhradené.