• DOPRAVA ZADARMO na všetky objednávky

Beauty Coffee

Káva je pomocník pri chudnutí

Máte radi kávu a nevzdali by ste sa jej za žiadnych okolností ani pri diéte? Dobre robíte, káva, pokiaľ ju neprisladzujete a nepridávate do nej šľahačku alebo zmrzlinu, môže byť vhodným pomocníkom pri chudnutí.

Beauty CoffeeKáva je nielen voňavá a mimoriadne chutná, ale navyše obsahuje množstvo živín, ako sú napríklad draslík, fosfor, železo, antioxidanty a ďalšie prospešné látky. Komplikáciu predstavuje kofeín – látka, o ktorej sa vedú diskusie už niekoľko rokov, a to preto, že môže spôsobovať závislosť. Telo si naň zvykne a bez pravidelnej dávky nedokáže správne fungovať. Aj napriek tomu je káva považovaná za telu prospešnú.

Kofeínu by sme nemali denne prijať viac ako 400 mg, čo zodpovedá asi 3 – 4 šálkam stredne silnej kávy. Vyššie množstvo kofeínu môže spôsobovať nepokoj, úzkosť, podráždenosť, svalové napätie, kŕče, nespavosť a pod.

Káva ako stimulátor nervovej sústavy

V ľudskom organizme funguje kofeín ako stimulátor nervovej sústavy, dočasne potláča únavu a prebúdza bdelosť, pomáha proti bolestiam hlavy a odďaľuje spánok.

Je potrebné myslieť aj na to, že káva má odvodňujúce účinky, a preto je každú šálku potrebné doplniť pohárom vody.

Instantná káva It’s my life! so spaľovačmi tukov a antioxidantmi je pre vás správnou voľbou. Túto lahodnú kávu si môžete dopriať 2x denne.

Obsahuje veľa prospešných látok, ako napríklad synefrín. Je to látka vyskytujúca sa v pomarančovníku horkom. Synefrín zrýchľuje metabolizmus bez toho, aby mal negatívny vplyv na srdcovú činnosť či krvný tlak. Ďalej podporuje vylučovanie nadmerného množstva vody z tela.

Ďalšou prospešnou látkou je kajenské korenie. Ide o zvláštnu odrodu mletej červenej čili papričky, ktorá znižuje hladinu cukru v krvi a dodáva káve pikantnú chuť. Látka obsiahnutá v čili papričkách sa nazýva kapsaicín. Ďalšou zložkou v káve je resveratrol. Ide o prírodný antioxidant, ktorý má antibakteriálne účinky.

 

Zdroj:

www.kaloricketabulky.cz

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Bielkovinová diéta pomôže schudnúť nadbytočné kilogramy rýchlo a bez hladovania.
Na e-shope môžete nakúpiť diétne balíčky, proteínové jedlo a doplnky k chudnutiu.

  • Kvalitné vstupné suroviny
  • Uvidíte rýchle úbytky váhy
  • Nebudete hladovať
  • Všimnite si lepšie nálady
  • Zníži sa vaša chuť na sladké
  • Budete chudnúť bezpečne
  • Zníži sa vám cholesterol
  • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2020 It's my life!. Všetky práva vyhradené. Webové stránky: IT Monkey s.r.o.