• Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Ako schudnúť

Každý to poznáme. Mnoho žien, mužov a dokonca aj detí sa zaujíma o vzhľad svojho tela, či už ide o veľkosť brucha, stehien, bokov či zadku.

Pre štíhle a zdravo vyzerajúce telo je vo väčšine prípadov potrebné sa snažiť o zníženie telesného tuku.

Vplyv na telesnú konštitúciu našej postavy máme geneticky predurčenú a je len na nás, ako s predispozíciami naložíme.

Nie je to však tak, že by genetiku nešlo ovplyvniť a tiež sa na ňu nemôžeme vyhovárať. Ak sa vo svojom tele necítite dobre, poradíme vám zásadné pravidlá toho, ako schudnúť.

7 pravidiel chudnutia

 1. Stanoviť si reálne ciele – je lepšie naplánovať si schudnúť 5 kg za mesiac ako 30 kg ročne
 2. Kvalitná strava – nahradiť priemyselne spracované potraviny za čerstvé
 3. Kalorický deficit – mať nižší kalorický príjem ako výdaj
 4. Psychická pohoda – zbytočne sa nestresovať
 5. Dostatok spánku – pravidelne by sme mali dodržiavať aspoň 7 hodín spánku denne
 6. Pohyb – aj napriek tomu, že väčšina úsilia závisí na strave, je pohyb skvelým pomocníkom
 7. Dostatočný pitný režim – hlad je prezlečený smäd

Chudnutie s It’s my life

It’s my life je expert na redukciu hmotnosti a výživové poradenstvo.
Dieta It’s my life! funguje na principu ketózy. Díky navýšení příjmu kvalitních bílkovin a tuků a současnému snížení příjmu sacharidů nastává v těle metabolický proces zvaný ketóza. V tomto stavu tělo využívá jako primární zdroj energie vlastní tukovou zásobu. Tělo tak začne spalovat tuky bez jakékoliv fyzické aktivity, přičemž svalová hmota zůstává maximálně zachovaná.
Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

 • Kvalitné vstupné suroviny
 • Uvidíte rýchle úbytky váhy
 • Nebudete hladovať
 • Všimnite si lepšie nálady
 • Zníži sa vaša chuť na sladké
 • Budete chudnúť bezpečne
 • Zníži sa vám cholesterol
 • Zlepší sa vám pleť
Poradíme aj po telefóne, volajte +421 948 345 320

Tipy na rýchle chudnutie

 • Vymeňte sladené limonády za čistú vodu.
 • Nejedzte sladkosti plné cukru a stužených tukov, ktoré majú negatívny vplyv nielen na priberanie, ale aj na vaše zdravie.
 • Vždy u seba noste proteínovú tyčinku It’s my life!. Nikdy neviete, kde sa zdržíte, a je preto dobré mať u seba zdravú desiatu plnú vlákniny.
 • Jedzte zeleninu a ovocie, pretože obsahujú veľký podiel vitamínov, vlákniny a veľmi malý podiel kalórií.
 • Jedzte zdravé tuky, ako sú napríklad oriešky a orechové krémy, pretože udržujú správnu hladinu hormónov, vďaka ktorým budete chudnúť rýchlejšie.
 • Pripravujte pokrmy na topenom masle ghí namiesto rafinovaných olejov.
Pitný režim je dôležitý pre správne chudnutie

Pitný režim je dôležitý pre správne chudnutie

Vedeli ste, že nedostatočným pitným režimom dochádza k dehydratácii tela, ktoré si potom vodu zadržiava a môžu tak vznikať opuchy? To všetko môže viesť k nárastu váhy o 2 – 4 kg. Ak budete dostatočne piť, tieto problémy by mali vymiznúť. Pravidelný pitný režim navyše napomáha nielen k hydratácii organizmu, ale aj k jeho detoxikácii.

Káva pri chudnutí môže pomôcť

Káva pri chudnutí môže pomôcť

Káva je prírodné kofeínové diuretikum, ktoré vám skvele aktivuje telo, zrýchli metabolizmus, a preto vám pri chudnutí môže pomôcť a nemusíte sa jej báť. Dôležité však je dopriať si ku každej šálke kávy pohár vody, pretože kávu nemôžeme započítavať do pitného režimu. Pozor na mlieko a cukor – také latté alebo kapučíno sú poriadnou kalorickou bombou.

Ako schudnúť po štyridsiatke?

Dôležité je uvedomiť si, že v ženskom tele v tomto období dochádza k hormonálnym zmenám a chudnutie môže byť ťažšie ako predtým. Metabolizmus sa spomaľuje a dochádza k dehydratácii organizmu.

Ako schudnúť z bokov, stehien, brucha alebo rúk?

Či už vás trápi ktorákoľvek z vyššie uvedených partií, je potrebné si uvedomiť, že nemožno ovplyvniť to, odkiaľ budete chudnúť. Bohužiaľ, možno konštatovať, že práve z najproblematickejších partií tuk mizne ako z posledných a najťažšie. Dôležité sú správne zloženie stravy a prípadne dobre zvolený pohyb. Pri formovaní postavy je dobré zaradiť nielen kardio (beh, rýchlochôdza, plávanie), ale aj posilňovanie.

Ako schudnúť čo najrýchlejšie?

Ak potrebujete rýchlo schudnúť pred svadbou, dovolenkou či akoukoľvek spoločenskou udalosťou, odporúčame vám chudnutie s bielkovinovou diétou…  nastavia proces chudnutia správne a zdravo, natrvalo a s úsmevom.

Ak to s chudnutím myslíte vážne, je potrebné si uvedomiť, že treba zmeniť celkový životný štýl, a to na stálo. Ak sa po úspešnom chudnutí vrátite späť do zabehnutých koľají a začnete sa stravovať ako predtým, tak je takmer isté, že nastane jojo efekt. Neznamená to však, že už si nikdy nedoprajete nič dobré, naopak. Vďaka ketodiéte It’s my life! sa vám zrýchli metabolizmus, telo tým pádom bude spaľovať kalórie rýchlejšie a pri správnom pomere makroživín si tak môžete dopriať aj niečo dobré.

 

Ako schudnúť

Ako schudnúť za mesiac?

Ak potrebujete rýchlo schudnúť, odporúčame vám proteínovú ketodiétu It’s my life, ktorá obsahuje všetky potrebné vitamíny, minerály a stopové prvky.
Následne odporúčame postupný prechod na bežnú stravu.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Viac informácií

*Výsledky chudnutia sa môžu líšiť a závisia od metabolizmu každého jedinca

Copyright 2024 It's my life!. Všetky práva vyhradené.